Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma késik második napja a...

Ma késik második napja a mensesem, ha 28 napos ciklus szerint számolok. (Volt már hogy 30-32 naposan voltak) Vajon összejött?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltam egy Gabriel tesztet ami negatív volt viszont az nem első vizeletből , ma reggel.is csináltam egyet azon már ott a második csík csak még halványan...volt valakinél ilyen? , összejött a bébi vajon? Ti hogy látjátok kép alapján? (Csatolom) Gondolom pár nap múlva már erősebb lesz ha baba van?! Tünetem még nem nagyon van annyi hogy kicsit fáj a mellem vagyis inkább a bimbó körül és néha viszket ,illetve néha bele szur a bal petefeszkembe. Köszönöm szépen a válaszokat ! Ja és tervezett baba tehát örülnénk mindenképpen.

2019. júl. 21. 22:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi lett veled végül?

2019. aug. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Végülis tényleg van baba? :) Én pont a napokban jártam úgy, hogy késett, teszteltem ezért egyet, amin nagyon halványan ott volt a 2. csík. 2 napra rá újra teszteltem, az negatív lett, este sajnos meg is jött. :(
2019. dec. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!