Negatív vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez egy borzasztóan korai teszt magam is tudom, de 3 napja érzem a tüneteket. Van már egy gyermekem így tudom miről beszélek, őt is 5 nappal menstruáció előtt mutatott a teszt és ugyan ezek a tünetek jelentkeztek nála is. Egyébként simán lehet, hogy csak elindul valami aztán mégse lesz, nem leszek elkeseredve sem, csak a tünetek miatt gondoltam meglesem, hátha mutat valamit :D Bolond vagyok, de szívesen borzolom az idegeket itt a gyakorin :)


Felső teszt tegnap délutáni, alsó teszt ma reggeli, én esküdni mernék, hogy látok rajta második csíkot, első gyermekemmel is hasonlóan mereszteni kellett, de tényleg ott volt.


Mikor még csak vártuk a kis csodánkat millió tesztet lőttem, az a borzalmasan stresszelős egyed voltam, amin láttam csíkot az bizony tényleg ott volt, sajna vetélésem is volt.


Szóval ki lát és ki nem :D


Köszi, és nyugodtan lehet mérgelődni :D


Összehasonlításnak a kisfiam pozitív tesztjét is mutatom :)


A két teszt x-epil.



[link]

[link]

[link]



2019. júl. 23. 09:34
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Én is látom, amire gondolsz. :) Ha ezek pozitívak, egy Predictor már szépen mutatná most is.
2019. júl. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Énis látom amit te. Még szerényen, de gratulálok. Remélem erősödik. Türelem.☺️ Igaz nagyon nehéz
2019. júl. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Szerintem is pozitív :)
2019. júl. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Ma reggeli facelle, száradás után fotóztam így könnyebb volt, de előtte is láttam csak nehéz fotózni is... tudom türelem :) Naponta csinálok tesztet, mert olyan szép lenne, ha fokozatosan majd látszódna egyfajta erősödés :D Ha meg nem hát kidobtam egy kis pénzt XD


[link]

2019. júl. 24. 09:45
 15/31 anonim ***** válasza:
Én is naponta csináltam. :) továbbra is megy a drukk. :)
2019. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Köszi :) A tünetek megvannak, de mint tudjuk pms is lehet, de akkor is állítom, hogy nem az :D


pár nap pár nap pár nap :D

2019. júl. 24. 10:31
 17/31 anonim ***** válasza:

Szia nekem 5 nappal mensi elott volt ilyen a facelle teszt


[link]

Most 34 hetes kismama vagyok

Szurkolok neked.

2019. júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Azért a tied elég egyértelmű :) Gratulálok :) Persze köszönöm a szurkolást is :) hamatosan csak kiderül :D
2019. júl. 24. 19:04
 19/31 anonim ***** válasza:
Mizújs? :)
2019. júl. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Türelmetlenül várakozok :D Sajnos nem tudom mikor kellene megjönnie, így bizonytalan minden. 26.napon vagyok, szóval 2 nap még minimum van mensiig. Közben ma úgy alakult, hogy jobb lenne új munkahelyet keresnem, így jobb lenne, ha tévednék. Nyilván örülünk majd neki, csak kellemetlen lesz új melóhelyen hamar közölni :( Ha most mégsem lennék várandós, akkor pár hónapig majd vigyázunk :) Kicsit fura, hogy most kicsit ellendrukkernek érzem magam :( bár belül mégis örülnék :) Az élet nehéz dolgai..... :D
2019. júl. 25. 13:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!