Negatív vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez egy borzasztóan korai teszt magam is tudom, de 3 napja érzem a tüneteket. Van már egy gyermekem így tudom miről beszélek, őt is 5 nappal menstruáció előtt mutatott a teszt és ugyan ezek a tünetek jelentkeztek nála is. Egyébként simán lehet, hogy csak elindul valami aztán mégse lesz, nem leszek elkeseredve sem, csak a tünetek miatt gondoltam meglesem, hátha mutat valamit :D Bolond vagyok, de szívesen borzolom az idegeket itt a gyakorin :)


Felső teszt tegnap délutáni, alsó teszt ma reggeli, én esküdni mernék, hogy látok rajta második csíkot, első gyermekemmel is hasonlóan mereszteni kellett, de tényleg ott volt.


Mikor még csak vártuk a kis csodánkat millió tesztet lőttem, az a borzalmasan stresszelős egyed voltam, amin láttam csíkot az bizony tényleg ott volt, sajna vetélésem is volt.


Szóval ki lát és ki nem :D


Köszi, és nyugodtan lehet mérgelődni :D


Összehasonlításnak a kisfiam pozitív tesztjét is mutatom :)


A két teszt x-epil.



[link]

[link]

[link]



2019. júl. 23. 09:34
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Ma délelőtti. x-epil és expect

[link]

[link]


Reggeli, meg összes one stepes (vaterás) hómező, ha nagyon akarom látom... bár az a fiamat se mutatta ki csak mikor már minden egyéb teszten szépen látszott....


Vasárnap reggel újra tesztelek.

2019. júl. 26. 13:11
 22/31 anonim ***** válasza:
Ezek már egész biztatóak! 👍🏻 Drukkolok!
2019. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Mi lett végül veled?
2019. júl. 29. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Szia, még nem tudni. Itthon one step vaterás teszteket nézegettem, de azok negatívak. Ma veszek normális tesztet, holnap reggel újra tesztelek. A tüneteim megegyeznek azzal amit a kisfiammal való terhesség elején éreztem... 30.napon vagyok. Ha a szervezetem alapján kéllene mondanom egyértelműen várandós lennék.... de mint tudjuk bármi lehet. Voltam én terhes tünetek nélkül is...missed ab lett a vége :(


Izgulunk itthon együtt, ezen a héten kiderül, lehet elmegyek vérvételre és akkor az lesz a biztos.


Ígérem megírom a végeredményt :)

2019. júl. 29. 05:13
 25/31 anonim ***** válasza:
Drukk :)
2019. júl. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi lesz, reggel volt vér a papíron, elkönyveltem mensinek, raktam be tampont... de csak csípi a csőröm... csináltam egy tesztet ami 3 perc alatt egyértelműen halvány pozi, erősebb mint az eddigiek, nem szeretem az ilyen teszteket, amin van üveg a vonalaknál, mert nem látszik a színük sem, de itthon azért szétszedtem és egyértelmű rózsaszín.


30. napon vagyok, halvány pozi teszt, tünetek megvannak, reggeli kis vér, de több még nincs... meglátjuk. Ez amúgy Facelle teszt. Bosszantó, de a vaterások mind negatívak, minden más fajtán volt valami, x-epil, facelle, expect.


És ma meg ez a teszt. Hát huh.


[link]

2019. júl. 29. 11:44
 27/31 anonim ***** válasza:
A facelle vizeletsugaras mindig ilyen sajnos, ez negativ
2019. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Lehet, tényleg csak kémiai terhesség, a tünetek miatt észleltem hamar. Bár még mindig nem vérzek úgy mint szoktam. Reggel megnézek egy corax tesztet. Sajnos a tüneteim továbbra is megvannak, egész nap szédülök, émelygek, hol szúr egyik oldalon a petefészkemnél, hol görcsöl a hasam felváltva... szagokkal se vagyok jóba. Sajnos ugye gyanús, hogy így nem marad terhesség.... No nem baj, majd pár hónap múlva belevágunk újra, addig meg vigyázunk :)


Azért örültünk volna most is...

2019. júl. 29. 19:25
 29/31 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt ez a facelle. Es a tesztcsikos is halvany pozitiv. Sajnos nem erosodott vegul :(
2019. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Sajnálom :(


Nekem mivel megvan a havim így tuti nincs baba. Minden esetre nekünk azért jó jel, hogy elsőre sikerrel jártunk, nyilván valami elindult.... túl egyértelmű tüneteim voltak/vannak. Első csodánkra közel 7 évet vártunk.


Remélem a kistesó azért hamarabb érkezik majd :)

2019. júl. 29. 22:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!