Negatív vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez egy borzasztóan korai teszt magam is tudom, de 3 napja érzem a tüneteket. Van már egy gyermekem így tudom miről beszélek, őt is 5 nappal menstruáció előtt mutatott a teszt és ugyan ezek a tünetek jelentkeztek nála is. Egyébként simán lehet, hogy csak elindul valami aztán mégse lesz, nem leszek elkeseredve sem, csak a tünetek miatt gondoltam meglesem, hátha mutat valamit :D Bolond vagyok, de szívesen borzolom az idegeket itt a gyakorin :)


Felső teszt tegnap délutáni, alsó teszt ma reggeli, én esküdni mernék, hogy látok rajta második csíkot, első gyermekemmel is hasonlóan mereszteni kellett, de tényleg ott volt.


Mikor még csak vártuk a kis csodánkat millió tesztet lőttem, az a borzalmasan stresszelős egyed voltam, amin láttam csíkot az bizony tényleg ott volt, sajna vetélésem is volt.


Szóval ki lát és ki nem :D


Köszi, és nyugodtan lehet mérgelődni :D


Összehasonlításnak a kisfiam pozitív tesztjét is mutatom :)


A két teszt x-epil.



[link]

[link]

[link]



2019. júl. 23. 09:34
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Szóval a vérzésem erősen megvan, Corax teszt egyértelműen negatív. Kémiai terhesség lehetett. Kalandos hét volt, de hát ez van. Mindenkinek sok sikert, és a tanulság: ne tesztelj nem várt előtt, akkor sem, ha minden tüneted terhességre utal :) Minden babára vágyónak sok sikert!
2019. júl. 30. 06:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!