Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik előtti alacsony FSH,...

Lombik előtti alacsony FSH, LH szint?

Figyelt kérdés
Lombikra készülünk, most kaptunk időpontot decemberre. A májusi leletem alapján olyan rossz volt az FSH, és LH szintem, hogy az orvos is csal csóválta a fejét. AMH szintet mértek, ami ugye kötelező lombiknál, és ez 0,74 volt. A ciklusaim (6-7 naposak) általában rendben zajlik, volt azonban, hogy 5-6 napot csúszott, vagy én számoltam el, most megjött, ahogy szokott percre pontosan, viszont a 3. nap után már alig alig volt. Lehetséges, hogy mindez azt jelenti, hogy kezd leállni a petefészek működés, és itt már csak a csoda segíthet?

2019. aug. 1. 08:13
 1/1 northplace ***** válasza:
100%
Az AMH alapján szerintem nem lehet gond, messze van még a klimax. Szerintem szokott ilyen lenni, nem feltétlen kell mindig 5-6 naposnak lenni. Azt gondolom ez egyszer egyszer belefér, hogy ilyen rövid idő alatt lezajlik, ha többször előfordul kell elmenni orvoshoz. A hormonszinteket pedig lombiknál be fogják állítani, de, ha annyira merült lenne a petefészked, akkor magas FSH-t kellett volna mérni.
2019. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!