Megneznetek a gorbemet?

Figyelt kérdés

Lehetett ruszorepedes?


[link]


2019. aug. 7. 21:52
 1/9 A kérdező kommentje:
*tuszorepedes
2019. aug. 7. 21:53
 2/9 anonim ***** válasza:
Hőmérődben jó az elem? Hol mered a hőt? A 35.4 már durván alacsony. Szerintem csinálj mellé ovulacios tesztet. Jó csak utólag igazolja az ovulaciot.
2019. aug. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt. A program sem biztos benne, azért szaggatott a vonal. Nagyon cikk-cakkos a görbéd, pco, IR, pajzsmirigy betegséged van? Ha nincs vizsgáltasd ki magad.
2019. aug. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Endokrinolgus a megoldas? Elmeletileg jok a vervetel eredmenyeim, de alaposabb kivizsgalas kellene szerintem. A nogyogyaszomnal megallt a tudomany. :( Ir-t es egyebeket nem nezetett az orvosom.

Koszonom, hogy irtatok.

2019. aug. 8. 06:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán szabályosan méred? Leírnád, hogy pontosan hogy? Mikor/hol?
2019. aug. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Honaljban, hetkoznap 6-kor, hetvegen amikor ebredek, 6-7 korul. Van peteeresem, de nem reped meg. Raadaaul honapok ota barnazok folyamatosan az inszeminacio ota. Nogyogyasz nem tudja, mi lehet, rakszures rendben, es nem lat semmit, ami indokolna ezt a pecsetelest. Ezert kezdtem a kezembe venni a dolgokat, mert valami nagyon nem oke. Koszi, ha tudtok erdemi valaszt adni, vagy csak jo tanaccsal segiteni.
2019. aug. 8. 21:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Hónaljban nem jó. Száj/végbél/hüvely.
2019. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindig egyidőben kell és felkelés előtt. Napközben felesleges. Honaljban meg nem is jó egyáltalán. Neten fennt van hogy kell homerozni szabalyosan.
2019. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat javítanám. Félre olvastam a reggel 6 őt estének hittem. Szóval a hónalj a nem jó. Huvelyben pontos vagy nyelv alatt.
2019. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!