Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kissé alacsony ösztradiol...

Kissé alacsony ösztradiol szint, lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés
Tegnap szúrtam magam 4. napja a hormonokkal, úgy tűnik reagálok is rá, de az orvos szerint arányában egy kicsit alacsony az ösztradiol szintem. Pénteken fejeződött be a menstruáció. Szeretném megkérdezni, hogy ez nagyon negatív vagy ezen még lehet segíteni?

2019. aug. 27. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom az orvos az eredmények alapján állítja be a hormonokat. Ha úgy látja emel, ha úgy látja csökkent. 4 nap stimuláció még nem hosszú idő, sőt.

Nekem összesen 6 nap stimum volt, de nekem magas AMH-m volt, PCOS miatt nagyon könnyen vagyok stimulálható. De általában 9-10-11 nap a stimu. Bízz az orvosodban és kövesd, amit ő mond!

2019. aug. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem meg elég alacsony az AMH értékem, és pont attól tartok, hogy hiába van tüszőm nincs benne semmi....
2019. aug. 27. 13:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod. Ezen kár kattogni. Leszíváskor kiderül. Bízz az orvosodban! Nem először csinálja, látott már egy-két nőt alacsony AMH-val, és biztos olyan is volt nem egy, akinek ezek közül "gyereket csinált". Kövesd amit ő mond. Mást nem is tudsz csinálni sem.
2019. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!