Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Gondolja bárki is közületek,...

Gondolja bárki is közületek, hogy esetleg, , csoda" történt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 3 hét múlva van megbeszélésünk a meddőségi klinikán, mert 2 éve sikertelenül próbálkozunk. ( 2 vetélés, 1 petevezetékem van). 28 naposak a ciklusaim. Ma vagyok a 13. Dpon. Sosem volt PMS tünetem a mellérzékenysegen kívül. Holnaputánra nem várom, hullámokban enyhe émelygésem van, 4 napja a hasamban mintha 20 kiló súly lenne és húzódik. Ilyen sosem volt. Elnehezedett a hasam.A hőmet is mérem. Palástfű teát iszom és nem tudok, hogy az miatt vagy esetleg tényleg pont most történik meg a kis csoda de pár napja a hőm is szinte egy helyben stagnál. Vasárnap csináltam tesztet de neg. lett. Szerintetek van esélyem rá, hogy babás legyek? Linkelem a görbém . Köszi szép napot 😊

[link]


2019. szept. 3. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az esély megvan rá.
2019. szept. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez elég hamar ki fog deülni. Ha nem bírsz magaddal, nézess hcg-t és progeszteront vérből magánlaborba. Pár ezer forintért, aznap megvan az eredmény és tűpontos.
2019. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm...nem tudom,hogy nálunk van e ilyen labor. Németben élek. Háziorvosom pedig nem túl segítőkész:(
2019. szept. 3. 12:22
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet.
2019. szept. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

A Google azért még mindig barát.

2019. szept. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a 12.ciklusnapon volt ovud. (görbe alapján én ezt látom)

Ovu tesztet is használsz?

2019. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szóval a 13.napon volt a pém ezért írtam, hogy ma vagyok a 13. Dpon. Sajnos csak a ciklus.hu-rol tudtam belinkelni a görbét. Egyébként Bloothosos hőmérőt használok és az app sajnos nem engedte megosztani. Ovu tesztet használok és az alapján is a 14.napon volt.
2019. szept. 3. 23:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Van ra esely!!! Nagyon drukkolok! Majd ird meg mi lett! :)
2019. szept. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Egyenlőre menzesznek semmi előjele. Előző nap már szoktak maszatolgatások lenni de most még nincs. A hasam húzódik alul, mellfájdalom is elég erős. A hőm ma reggel lentebb ment 1 tizedfokot. Kíváncsi vagyok a holnapra. Tesztet nem akarok már venni. Eddig mindíg teszteltem ész nélkül de most valahogy nem érzem rá a késztetést 😊 most van türelmem kivárni és nem nap mint nap egyik tesztet a másik után csinálni
2019. szept. 4. 11:49
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a helyzet azóta? 🍀

2019. szept. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!