Lombik! 2. napi petesejt megtermékenyült, jó esély van a 4. napnál, hogy ez továbbra is rendben legyen?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata azzal kapcsolatban, hogyha elindult a megtermékenyülés, akkor ezzel nem szokott gond lenni a következő napokra? A másik, hogy az orvos szerint annyira jónak tűnnek, hogy szerinte elég egyet visszaültetni, bár férjemmel szeretnénk ikreket (tudom kockázatos), van esély rá, hogy az egy is tovább osztódjon?

2019. szept. 4. 08:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%

Ha az orvos szerint eleg egyet, akkor ne kockaztass pl egy 24.heti halvaszulest....

Vagy, mindent vagy semmi alapon legyenek ikrek?!

Bocsi, de ha gyereket akartok mennjetek a legbiztisabbra, amugy emg barmikor tortenhet baj egy letesejttel is, kettovel meg sokkal valoszinubb a rossz vegkifejelt.

2019. szept. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem dehogy, szó sincs ilyenről. Lehetséges, hogy attól félek, hogy most vagy soha, egyszer végre terhes lehetek, aztán soha többé. Túl sok lombikos társunknak sikerült ikrek, és rendben volt minden. Azonban tisztában vagyok azzal a ténnyel, hogy ez azért kockázatosabb.

37N

2019. szept. 4. 09:02
 3/15 northplace ***** válasza:
100%
Ha az orvos szerint szépek a petesejtek és megindultak, akkor jó eséllyel rendben lesznek a 4. napon is. Én is azt mondanám, mint az orvos, ha szépnek tűnnek, elég 1 is visszaültetni. Mellesleg szerintem ne izgulj ilyeneken, szerintem még bőven tudsz 3 gyereket is szülni, ha eddig rendben mentek a dolgok.
2019. szept. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50-50%, vagy tovább osztódnak vagy leállnak. Nekünk pl az a leszívás utáni napon 6 megtermékenyített volt, a következő napra 3 maradt. Én is orvosomra hallgatnék.
2019. szept. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A mi történetünk úgy nézett ki, hogy volt 14 szép petesejtünk, abból 12 gyönyörűen elindult. Én biztos voltam benne, hogy elviszik őket 5.napig, én meg szépen egyet kérek vissza. A többit meg fagyasztjuk. 3.napon vissza kellett menni, mert ekkor néznek rájuk először, illetve nekem hiperstimulációm lett, így kellett az uh kontroll.

Hidegzuhanyként ért, hogy a 12ből 2 azaz kettő maradt meg a 3.napra. Így nem is kockáztattak, visszakaptam aznap mindkettőt. Sírtam. Azt éreztem itt a vége. Ez már nem sikerülhet.

13 hetes terhes vagyok. Túl a genetikai vizsgálaton és már nődögél a hasam is ☺️


Szóval lombiknál semmi nem biztos és annak az ellenkezője se.

2019. szept. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

En nagyon drukkolok nektek, h osszejojjon az almotok!

Sajnos, nalunk van a csaladban valaki, aki szinten 37eves es ugy nez ki feladtak a probalkozast...

2019. szept. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 northplace ***** válasza:
100%
Itt azért kérdés, hogy mennyi tüsző termelődött. Ugyanis hiperstimulációnál gyakori az a tény, hogy hiába érlelnek meg 10-20 vagy akár 30 tüszőt, vagy üresek vagy pedig rossz minőségűek a petesejtek egy része, ebből bőven szelektálódnak. Nyilván ez a korral is jár, de több nőgyógyász mondta, hogy bőségesen elég lehet a 4-6 tüsző, reálisabb a megfelelő minőségű petesejt benne. Ördög Nóra történeténél is ez a helyzet, 3. alkalommal csak 2 tüsző lett, de ebből lett is baba.
2019. szept. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondasz valamit utolsó. Ismerősünknél a legtöbb is csak 4 tüsző volt, de az orvosok szerint ezzel semmi baj, mert minden esetben volt bennük petesejt. Azt hiszem a 3. lombik sikerült így nekik. Egyébként a kérdésre válaszolva szerintem tud 1 petesejt is tovább osztódni, még így is van esély arra, hogy ikrek legyenek.
2019. szept. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy a masodik napon mi van sajnos egyaltalan nem garancia arra hogy a 4.napon is minden jo lesz.

Ha az orvos szerint eleg egyet akkor ne kockaztass, nekem is egyet mondott egy is lett beultetve es az az egy osztodott es egypeteju ikrek lettek.

2019. szept. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Northplace: ez sem törvényszerű, amit mondasz, mert van ilyen és olyan eset. A lány, akivel együtt feküdtem leszíváskor, ugyanúgy hiperstimulációja lett és az összes petesejtjét elvitték 5. napig és a beültetteken kívül, a többi ment a fagyóba. Az, hogy Ördög Nórának hogyan sikerült, épp oly releváns (nem), hogy nekem vagy egy másik nőnek hogyan sikerül. Nincs két egyforma lombik.
2019. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!