Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Napi 3 Meforal (3x 500mg) és...

Napi 3 Meforal (3x 500mg) és bromocriptin mellett mennyi idő alatt sikerült a baba?

Figyelt kérdés
PCOS-em, IR-em van és magas a prolatin szintem. Szeretnénk mâr nagyom babàt, de eddig sajnos nem sikerült teherbe esnem. Kiderült, hogy mi àll a hàttétben, most kezdem el a gyógyszeres kezelést, diétàt ês tovàbbra is járok sportolni. Szükségem lenne pozitìv példàkra, hogy làssam, hogy van kiút és nekem is lehet babâm.

2019. szept. 24. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Van akinek fél év, van akinek egy év, van akinek több év. Nem lehet tudni.
2019. szept. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ne hargudj, de nem általánosìtást kértem, hanem pozitìv pèldákat. Te is èrintett vagy ebben a dologban?
2019. szept. 25. 06:27
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen érintett vagyok. Több éve nem sikerül. Ja bocs, pozitívakat vársz csak.

Szerintem nőj fel ágyban, sokat fog számítani ha elfogadod hogy ez egy betegség, és nem azt várod vele hogy tegnapra ess teherbe.

2019. szept. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
*agyban
2019. szept. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, akkor te egy besavanyodott nő vagy, akinek nem sikerül a gyermekáldás, ezért elb.szod másnak a kedvét is, és próbálod rám is kivetíteni a negatív tapasztalataidat. Ha te is érintett vagy, neked kellene a legjobban tudnod, hogy ebben az esetben egy nőnek nem az olyan jellegű megjegyzésekre van szüksége, amit te prezentáltál, hanem építő/segítő/bátorító jellegű példákra. Nekem nincs betegségtudatom, úgy veszem fel ezt az egészet, hogy többet tehetek az egészségemért, és nem úgy hogy fúú, de beteg vagyok, évekig fogok kínlódni mire sikerül teherbe esnem, és amúgy sem sikerül senkinek elsőre. Azért írtam, hogy pozitív példákat várok, mert a lelkemnek arra van szüksége, nem a károgásodra. Úgyhogy ha nem tudsz erőt adni, akkor inkább ne kommentelj, köszi!
2019. szept. 25. 08:40
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Állíthatjuk, hogy fél év múlva terhes leszel, de attól még nem leszel, vagyis nem fix. Kezd el a kezelésed, aztán majd kiderül. Van akinek fél év van akinek 3. Ettől pontosabb választ hova vársz? Az meg hogy csak pozitív válasz érdekel, az csak téged tükröz, hogy te mennyire vagy besavanyodott, de dugd csak homokba a fejed, attól még nem leszel terhes holnap.
2019. szept. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok holnap terhes lenni, és sajnálom, hogy nem tudod értelmezni az olvasottakat. :) Kérlek menj máshova feszültséget generálni, szia!
2019. szept. 25. 08:47
 8/8 anonim ***** válasza:

2018 ősszel derült ki a pco + ir miután fél évig meg sem jött, nekem merckformint kellett szednem illetve bromocriptint és a magas tsh-ra letroxot. Prolaktin kb 600 volt a Tsh-m 3.8 körül

Norcoluttal meghoztuk a menstruációmat amit 3 hónapos kúra után abba hagytam és januárban magától meg is jött. Ez már egy nagy boldogság volt nekem! Végül nőgyógyász javaslatra clostilbegyttel segítettük a peteeresem, es a második clostis hónap lett sikeres márciusban. Addigra rendeződtek a hormon értékek is, tsh 1.025re,a prolaktin 200 körülire csökkent illetve akkor már 15kg fogyásnál jártam.

Jelenleg 26 hetes terhes vagyok


Egyébként amit az első írt abszolút igaz, es lehet hogy általánosít de nem lehet megmondani hogy mennyi idő után rendeződnek a hormonok, az értékek valakinek fel év valakinek 3... Egy biztos, esély van teherbe esni csak kell egy kis idő. Mi összessegeben 1.5 évet vártunk a babára, es ahogy írtam kb fél évre azután sikerült hogy kiderült a pco és ir

2019. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!