Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináciot ugy is csinalnak...

Inszemináciot ugy is csinalnak ha rendszertelen a cikus?

Figyelt kérdés
2019. okt. 3. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Inszeminációt akkor csinálnak, ha repedés közelében van legalább egy tüsző + adnak tüszőrepesztő szurit is, hogy tuti repedjen. Ehhez UH-követés szükséges, hogy mikor alkalmas az idő. Vaktába nem inszeminálnak, ha erre gondolsz.
2019. okt. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Csinálnak. Stimulált ciklust csinálnak uh követéssel (nekem 3 volt így, stimuláló injekciót kellett szúrni a ciklus 3. napjától), és amikor megfelelő nagyságú lett a tüszó(k), akkor mondta a doki, hogy mikor kell adni a tüszőrepesztőt és azután 36-40 órával csinálták meg magát az inszeminációt.

Az érdekesebb egyébként az lenne, hogy kiderítsétek, hogy mitől rendszertelen a ciklusod. Mert pl. ha pajzsmirigy probléma áll a háttérben, az akadályozhatja a teherbe esést, tök mindegy, hogy inszemmel van-e vagy természetesen. Én addig nem tudtam teherbe esni, amíg azokat a hormonokat nem tették rendbe.

2019. okt. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy csinalnak.

Nekem egyaltalan nem is volt ciklusom IR+pcos miatt,es norcoluttal meghoztak a mensim,utana stimulalas aztan nekem ez az egyetlen ciklus lombikba ment at es most 23 hetes vagyok ikrekkel. :)

2019. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A stimulalas mit jelent?

Leirnad a folyamatot roviden?

2019. okt. 3. 23:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Stimulalnak,azaz mestersegesen beavatkoznak,hogy megnovesszek a tuszoidet.

Olyna hormonokat kaosz amit amugy is termelne a szervezeted,csak itt eleg nagy dozisban kapod hogy tuti legyen tuszo ami megreped szinten hormon szuritol,hogy kijohessen a petesejt es teherbe tudj esni :)

2019. okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!