Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mivel tudnám beindítani a...

Mivel tudnám beindítani a peteérésem?

Figyelt kérdés
Nincs ovulációm, a doki 3 hónapot ad, utána gyógyszer. Mit ajánlanátok? A doki inofolicot mondott, de aviva tornát is ki akarom próbálni.
2019. okt. 3. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az aviva torna es az alacsonyabb glikemias indexu etelek fogyasztasa rendezte a ciklusom ugy, hogy elotte 1 evig nem jott meg.
2019. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, azt meg tudnád mondani hogy az aviva torna melyik kötetében ès hol van ami tud segíteni az ovuban? Ma kapok kölcsön könyvet ès nem tudom hogy működik 😊
2019. okt. 3. 15:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Érdemes elvégezni a tanfolyamot, egyszer 4 óra mert ha rosszul csinálod semmit nem ér.

De amik biztosan segítik a petefészek működést azok a következő gyakorlatok: 1, 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 17, 18.

2019. okt. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2019. okt. 3. 15:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ajánlom, hogy egy egynapos aviva tréningre menj el. Sokkal hatásosabban meg tudod tanulni és azonnal kijavítják, ha rosszul csinálod.
2019. okt. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!