Jart mar valaki hasonloan? Lehet kesőbb volt peteérésem vagy terhes vagyok, csak gond lehet?!

Figyelt kérdés

Pontosan tudom az előző peteérésem napjat, es akkor voltunk együtt a párommal. Abban a honapban(december) sajna bizonyos okobkl csak akkor egyszer, szoval ezert tudok pontosan szamolni. Az egyuttlét utan kb 10-11nappal ereztem enyhe alhasi fajdalmat, es enyhe mellfeszülest 2 napig. Azt gondoltam ez volt a begyazodas, mivel en a peteerest is mindig megerzem, gondoltam ezt is megerezte. Egyebkent az elso gyereknel is ereztem... 2 nap mulva a nem varr elott 2 nappal csinaltam egy tesztet, amin egy nagyon halovany 2.csik volt de szinte alig lathato! Gondoltam 1 het mulva mar erosebb lesz. Hat tevedtem, mert negativ lett! Itt mar 4 napja kesett. Elengedtem a temat, gondltam nemsokara megjon! Napra pontosan 27 naposak a ciklusaim, sosem szokott kesni! Ekozben elkezdodtek a rosszul letek, reggeli hanyinger, emelyges, naplozbeni eros hanyinger, borzalmas faradtsag, mellertekenyseg. Alhasi fajdalmak, szurkalas, kremes feher folyas. Ma mar 10 napja kesik, csinaltam ujra tesztet, de az is negativ lett.

A mellertekenyseg, faradtsag elmult, elkezdtem barnazgatni. Attol felek hogy elkezdodott valami ami nem tudott kiteljesedni☹️ Ezt valoszinuleg sosem tudom mar meg☹️

Bocsanat h ilyen hosszu lett.



2019. jan. 26. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen keresd fel a nőgyógyászod.
2019. jan. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Felkerestem 8 nap kesesnel, megvastagodott mehnyalkahartyat latott 9mm-eset. Azt mondta vagy terhes vagyok csak meg nem latja,vagy meg fon jonni nemsokara. Itt a beagyazodas utan kb 9-10 nap telt el, tehat uh meg biztos nem mutatta ha terhes is voltam/vagyok.
2019. jan. 26. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat valószínűleg vmi miatt megállt a fejlődése annak a terhességnek és majd meg fog jönni. Én is jártam már így.
2019. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Megkerdezhetem mibol kovetkeztettel erre? Vagy csak megerzes volt?
2019. jan. 26. 19:11
 5/5 anonim ***** válasza:
3 as vagyok mivel a doki semmit sem látott, a tesztek meg negatívak lettek, így hiába a késés, tudtam hogy már nem vagyok terhes. Meg is jött.
2019. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!