Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Volt akinek alacsony volt a...

Volt akinek alacsony volt a progeszteron szintje es azert nem esett teherbe? Kerem csak az irjon aki tud tapasztalatot mondani. Ne kossetek belem.

Figyelt kérdés
2019. okt. 4. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem alacsony volt, mi a kérdés?
2019. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van olyan, h alacsony progeszteron szint miatt nem jott ossze egyaltalan a baba? (Ugy ertem, h egyaltalan nem esett teherbe mig a progi nem lett rendezve)
2019. okt. 4. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy alacsony a progeszteron szint, az csak egy tünet, azt valami okozza. Amíg az ok nincs rendezve, addig kaphatsz progeszteron pótlást, de nem lesz elegendő.

Nekem az autoimmun pajzsmirigy betegségem okozta az alacsony progeszteron szintet és nem is volt peteérésem. Ezt rendezve sikerült teherbe esnem.

2019. okt. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nalam a tul magas prolaktin okozta az alacsony progeszteront. Az aviva tornat nagyon ajanlom, a liszt es a cukor teljes elhagyasaval kombinalva rendezni tudja a ciklust.
2019. okt. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!