Lombikosok, az utrogestan mellékhatása a derékfájás, mellfeszülés, vagy ET+8 napon (5napos embrióval) reménykedhetek, hogy a baba okozza?

Figyelt kérdés
2015. okt. 29. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen reménykedhetsz ,sőt kötelező :) !!! Már egy normál ciklusban ilyenkor a teszt is mutathatja a csíkot,tehát már lehet ,hogy a baba(k) miatt vannak ezek a tüneteid,ám azt sem szabad elfelejteni,hogy ilyenkor a hormonjaink is fel vannak turbózva,és az is csinál egy-két tünetet. Mikor derül ki az eredmény? Tesztelni nem akarsz? Én ilyenkor volt,hogy már csináltam. Szurkolok!!!
2015. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszodat! Elvileg ET+14 napon kéne tesztelnem, tegnap csináltam egyet, de lehet korai volt,hómező lett :(
2015. okt. 30. 06:24
 3/7 anonim ***** válasza:

A lombiknál az a csalóka, hogy a nagy mennyiségű hormon, ugyanolyan tüneteket válthat ki, mint a terhesség, ezért ezen nem érdemes még pörögni.

Én mindig megpróbáltam elterelni a gondolataimat és lefoglalni magam, hogy ne folyamatosan azt nézzem, hogy melyik jel mire utalhat...

2015. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam ET+8 napon halvány pozi lett 3 napos embriókkal.
2015. nov. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Érdeklődnék,hogy sikerült e?

2015. nov. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos, nem sikerült :( Fagyibabákat meg csak májusban (!) kaphatok vissza :(
2015. nov. 22. 12:10
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom:( Hajrá május!
2015. dec. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!