Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 6 napja késik a menstruacio,...

6 napja késik a menstruacio, iszonyatisan feszül es faj a mellem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szoval, 6 napja késik a mellem àltalàbam mensi előtt fàjt aztàn elmult a fàjdalom , de most nemhogy elmult volna mégjobban elkezdett fàjni ! Terhessegi teszt negatív. 3 éve vàrunk kisbabàra de eddig semmi. Túl vagyok 1 havi clostilbegyt kúràn ami körülbelül 3 hónapja volt.lehetek terhes ? Köszönöm a vàlaszokat !!! :)

#baba #terhesség #teszt #mellfeszülés clostilbegyt
2016. máj. 13. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj holnap.
2016. máj. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp tesztelj holnap
2016. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szia nekem is 6napja késik a menszeszem nem rég csináltam tesztet és az negatív lett... 2 napja vettem a gyógyszertárban tesztet és az mutatta ki hogy terhes vagyok :)
2016. máj. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel csinaltam tesztet negatív lett.:/ A menstruacio tovabbra sem jelentkezik. Kedves vàlaszadó, SZIVBOL GRATULALOK!!! :) remelem nekem is sikerul mar a baba :)
2016. máj. 14. 09:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj vissza dokihoz mert sokat kesik. Hatha kiderul valami gond ami végett eddig nem sikerult. Nekem elvolt zarodva a petevezetekem.:/
2016. máj. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg mindig kesik ! A mellem is duzzadt es feszul . Holnap tesztelek ismet ! :)
2016. máj. 16. 09:35
 7/8 anonim válasza:
Nagyon köszönöm :) remélem neked is össze jön :) ird majd meg hogy mi volt az eredmény :)
2016. máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos megjott :( nem baj, új hónap, új remények...
2016. máj. 18. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!