Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Férfi meddőségi probléma,...

Férfi meddőségi probléma, vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 éve próbálkozunk baba témával,sajnos sikertelenül.

Elsőnek magamat nézettem meg,nálam nem volt gond elvileg és nekem van egy előző kapcsolatból már egy gyerekem.

A férjemnél sajnos ez az eredmény lett elsőnek majd 3 hónap múlva javult.

Profertil-t kell neki szednie.

Lentebb leírom az eredményeket.

Ha valaki hasonlóan járt,szeretném ha leírná tapasztalatait vagy hogy végül összejött e baba,mit szedett stb..bármit ami segithet vagy az eredményhez tud valamit fűzni.

Nagyon szépen köszönöm.

Eredmény:

Mellé írom a 2.-at is ami már 3 hónap profertil szedése után lett.

Önmegtartózkodási idő:5 nap

Elfolyt idő:30 perc...30perc

PH: 8....8

Össz térfogat:3ml...3,5ml

Spermium conc.:17.5mill/ccm....25mill/ccm

Össz spermiumszám:52,5mill...87,5mill

Motilitás:1-2 nem progr mozgó a többi amotilis...

Motilitás:progr motil:5%

nem progra motil:40%

amotilis:55%


Ezek lettek az eredmények,remélem érthetően írtam le.:)



2019. nov. 2. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A mennyiséggel nincs baj, viszont kevés a jól mozgó spermium. Nálunk ennél jobb mozgással is csak a lombik jöhetett szóba, de szerencsére elsőre sikerült.
2019. nov. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A jol mozgok szama nem eri el az 5M-t sem. Az jelenleg csak lombikhoz eleg.


Most mi is ebben vagyunk benne, szinten 3 eve probalkozunk, es a ferjemnel van a gond. Hasonlo eredmenyei lettek, mint a te ferjednek, csak annyi hogy nalunk nem a mozgasuk rossz, hanem az alakjuk nem megfelelo. Minket egybol lombikra kuldtek ezzel, de szerettuk volna tudni, hogy mi okozza nala, igy elment ultrahangra, es ott javasoltak neki a herevisszer mutetet. Mi most ennek az idopontjara varunk. Adni akarunk a termeszetes uton torteno fogantatasnak meg egy eselyt, mielott belevagnank a lombikba.


A vitaminok nalunk is kb. ennyit segitettek 3 honap alatt, de mivel tudjuk mar az okot, igy abba is hagyta a vitaminszedest, az ugysem oldja meg sajnos.

2019. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtatok. :)

Hát nekünk nem mondták a lombikot azt mondta a doki probálkozzunk még a profertillel tovább,mert segít..hát nem tudom..a fer14-ről többet olvastam melyik a jobb?

A lombikról írnátok kicsit? Mert arról nem sokat tudok az hogy megy.

Amúgy az is a baj h az idő..lassan betöltjük a 35-öt..én már elég nehézkesen indulok meg,mivel hát nem tudom nem nagyon jön be az idős anyuka szerep.. :/ A párom viszont nagyon szeretne mivel neki ugye nincs..így jó lenne ha minél hamarabb segítene valami vagy valahogy sikerülne. :)

2019. nov. 3. 07:36
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves első amúgy hatalmas gratula! :))

Másodiktól kérdezném hogy ezt az ultrahangot hol csinálták? Mi kiskunhalason voltunk magándokinál,de neki olyan sztem nem volt. A cuccot is mikroszkóp alatt nézte..10 perc alatt elmondta a dolgokat.

A második vizsgálat után egyébként màr azt írta a papírra h kevés esély van a babára. De akkor ez hülyeség.. :(

2019. nov. 3. 07:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha 35 éves vagy, akkor ne gondolkozz és ne várj tovább. a lombikkal, mert az idő telik, es ha tényleg gyereket akarsz még szülni a párodnak akkor ez nem is lehet kérdés. 42 vagyok, 1. babámat várom, egyedül vágtam bele és nem érzem magam öregnek egyáltalán. Biológiailag sem es amúgy sem. Ha nem akarsz belevágni,akkor hagy a, párod hogy keressen olyan nőt, aki még akar neki szülni. Amúgy meg az hogy van már gyereked, pont semmit nem jelent, vagyis annyit mégis, hogy akkor még lehetett mikor terhes lettél vele. Azóta sok víz lefolyt a Tiszán, és hogy kinél van gond, az úgyis a Kaáliba szükséges vizsgálatokon meg lombikozás közben fog kiderülni. Hacsak nem szeretnétek fizetni fél milliót, akkor jelentkezz be és induljatok neki, mert hónapok mire TB időpontot kaptok, és ki tudja milyen problémával találjátok magatokat menet közben szemben. Millió tényező van ami miatt nem sikerül teherbe esni, van ami orvosolható, van ami nem.
2019. nov. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. :) Köszi h írtál.

Hát nálam megcsinálták a vizsgálatokat mindent rendben találtak.

A páromnál derült ki h nem jó az eredmény.

Utána néztünk meg kérdezősködtünk és megbeszéltük hogy egyikünk sem akar lombikot ő sem.

Amúgy meg nem akar mást keresni ahogy én sem azért ha nem lesz baba..

Én sem hagyom el azért,mert nem nemzőképes..ahogy ő is megérti h én 40 évesen nem szeretnék már terhes lenni. Én szeretném látni felnőni a gyerekemet és nem szeretném hogy 20 évesen engem kelljen már ápolgatnia..sem h szégyelje milyen idős szülei vannak. Persze bármikor történhet akármi tudom..de ha lehet próbálom ezt elkerülni. Van a családban is aki 40-45 évesen szültek..én akkor eldöntöttem h biztos nem fogok. Van aki bevállalja van aki nem.

De sztem nem is ez volt a kérdés.. :)

2019. nov. 11. 04:44
 7/7 tutu79 ***** válasza:
Szia. Mi újság veletek? Mi is próbáltuk a profertilt mert hasonló rossz eredményeink voltak. Sajnos beütött a vírus mizéria mire vissza mentünk volna kontrollra így nem tudom hogy váktoztatott e a dolgon. Én még nem vagyok babás, de nem adom fel. Most azt olvastam hogy a férfiaknak is jó lehet a ligetszépe a motilitási problémákra és barátcserje a morfológiára. Hát nem tudom. Talán... egy próbát megér. Most úgy is minden zárva. Szorítok nrktek
2020. ápr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!