Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ez a hónap sem sikerült. Hogy...

Ez a hónap sem sikerült. Hogy tudnék nem ráfeszülni?

Figyelt kérdés
Hatodik hónapja próbálkozunk, ma elkezdtem barnázni, szóval biztos, hogy meg fog jönni. Nagyon el vagyok keseredve. Tényleg nagyon igyekeztem. Diétázok, aviva tornázok, szedem a vitaminokat.. mit tehetnék még?
2019. nov. 2. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Voltál már kivizsgáláson? Hormonlabor, átjárhatósági?
2019. nov. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Párod is szedjen vitamint, figyeljen az életmódjára. És ne stresszelj, de komolyan.. Menjetek el wellnessezni, pihenni együtt.
2019. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hormonokat nézettem négy hónap után magánban. Ott nincsen gond.
2019. nov. 2. 15:17
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár mi még csak pár hónapja próbálkozunk. De hallom rengeteg helyről,hogy ne feszüljön rá az ember. Hát nálunk most majdnem 2 hét szabi is volt, ennyit sose voltunk kikapcsolódni, pihenni. Eszünkbe nem volt a baba,de még csak az sem,hogy melyik nap jön meg.. erre ma ugyanúgy megjött. Én csak ilyenkor aznap kesergek el, utána felállok ebből és csinálom tovább a dolgaim. De én pl. ennél jobban nem ráfeszülni már nem tudok mondjuk. :D Bocsi az off-ért. Ez a téma engem is érdekelne.
2019. nov. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálam hormon problémák is voltak, én is tornaztam.

Arra gondoltam, hogy egyszer biztosan lesz gyerekünk, mit számít pár hónap.

Emiatt őszintén nem is tudom, mennyi idő után sikerült, talán 1 év.

Azóta 2,5 hónapos.

2019. nov. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Építkezünk, ezer dolog van amire figyelni kell, mégis szerintem maximum két percenként ez jut az eszembe pedig tényleg nem egész nap lóbálom a lábam és unatkozok.

A férjemnek nem is mondom mennyire kivagyok ezen, nem akarom, hogy az az érzése legyen, hogy kb csak emiatt szexelünk, ami nincs is így, de nem akarom, hogy ő is idegeskedjen. Csak így meg egyedül vagyok az egésszel. Egy barátomnak mondtam el.

2019. nov. 2. 15:54
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
4# vagyok. Szorítok,hogy mihamarabb összejöjjön! Legalább hormon probléma nincs.
2019. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is drukkolok nektek!
2019. nov. 2. 16:06
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A "rafeszules"-nek semmi koze nincs a teherbeeseshez!! (Illetve abban az esetben igen, ha mondjuk annyira stresszes valaki, hogy meg peteerese sincs vagy ferfi eseteben merevedesi zavarokat okoz.)


A legtobb parnal, akiknek orvosi segitsegre van szukseguk a teherbeeseshez, talalnak valami elterest. Az, hogy ne legyen semmi, csak "ragorcsolnek" a legritkabb esetben fordul elo. Eleve keves az ismeretlen eredetu meddoseg, de meg azon belul sem mindegyik ettol van. Az inszemesek es lombikosok legtobbje meg tudja mondani az okat, hogy miert volt szukseguk kezelesekre.


A lenyeg, hogy ha ugy latod, nalatok nehezitett a teherbeeses, akkor nem kell varni a csodat, hanem orvoshoz kell fordulni. Nem lehet nem rafeszulni ugy, hogy azt sem tudjatok mi a baj. En sokkal jobban el tudom engedni - 3 eve probalkozunk -, amiota van diagnozis.

2019. nov. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10! Ne kommentelj, főleg ne baromsagot!
2019. nov. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!