Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Rendszertelen menzesz esetén...

Rendszertelen menzesz esetén az aktus után mikor érdemes tesztelni leghamarabb?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy mikor van ovum, vagy hogy egyáltalán van-e. Az oka a korai petefészek kimerülés, nem lehet mit tenni. Esetleg hasonló helyzetben lévőktől tippek a természetes teherbeeséshez? (Lombik betervezve de addig is)
2019. nov. 4. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ovukacios tesztet nem probaltad meg? Mutatja, hogy mikor van ovulaciod, vagy van e egyaltalan.
2019. nov. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, teszteltem de mar tobbet nem koltok rá, mert az eredmény az volt, hogy volt amiko volt ovum, es volt, amikor nem, 10 es 25 nap kozott teszteltem mindig, aztan ugy voltam vele, hogy ha van ovum, akkor anelkul is van, hogy minden nap tesztelném. A kerdesem az, hogy egy 20-as erzekenysegu teszttel hany napot kell varni az aktus utan? Tapasztalatotok szerint:)
2019. nov. 4. 16:12
 3/3 anonim ***** válasza:
14nap szerintem a legkorábbi amikor érdemes tesztelni.
2019. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!