Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Az aviva torna segitett már...

Az aviva torna segitett már valaknek a teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tornázott az akinek bevált illetve milyen problémával jelentkezett avivara? Koszi a valaszokat
2019. nov. 9. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Nekem! Két hónap torna után sikerült.
2019. nov. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi volt a problema a te esetedben?:)
2019. nov. 9. 18:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem segitett helyretenni a ciklusomat és miután elkezdtem tornászni minden hónapban volt peteérésem (csinaltam lh tesztet) pontosan félidőben, és mindig meg is éreztem.Kb. 3-4 hónap torna után estem teherbe.
2019. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De jó, hogy vannak pozitiv élmények! :) nekem rendszertelen a menstruációm, nincs peteérésem és az AMH-m annyira alacsony, hogy talán ki is merül a petefészkem (35 éves kor alatt vagyok) vajon nekem is segítene?
2019. nov. 10. 00:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, én alacsony AMH miatt kezdtem el.

A 18 gyakorlatot heti háromszor megcsináltam és a petefészek gyakorlatokat kétnaponta, tehát többször az ajánlottnál. Termékenységi jógát is csináltam mellé.

Van egy második tanfolyam is ha az elsőt elvégezted ami kifejezetten a petefészekről szól, én azt már nem csináltam meg, de tervben volt. Ezek mellett q10-et szedtem, nagy mennyiségben. Drukkolok neked, nyugodtan írj ha van kérdésed vagy ha csak beszélgetnél!

2019. nov. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Teherbe esni nem próbáltam, de nagyon szépen rendbe tette a ciklusomat és nem görcsöl, ha megjön.
2019. nov. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pénteken kezdem.Nagyon kíváncsi leszek rá.Több inszemen, lombikon vagyok túl.
2020. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok! Az Aviva tornát hol tudom meg nézni?
2020. júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!