Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Aviva torna siker? Megosztanad...

Aviva torna siker? Megosztanad velem, ha van?

Figyelt kérdés
Miert csinaltad, mennyi ideig, mi lett a siker? Ciszta eltunt, baba sikerult, beallt a ciklusod ...
2019. jún. 23. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Sok kis cisztam volt (pcos), es nem jott meg a menzeszem egy evig. Nogyogyasz tanacsara elhagytam a cukrot, lisztet, krumplit, adalekanyagos eteleket+kaptam Merckformint, amit csak addig szedtem, meg ujra meg nem jott. Kozben elvegeztem a tanfolyamot. 3 honap dieta+gyogyszer utan jott meg, elhagytam a gyogyszert, es onnantol csak a dieta+a torna. Ha nem tornaztam, volt tobbszor, hogy kesett, akkor csak tornaztam, es 72 oran belul kuvetel nelkul minden alkalommal meghozta. Az elso ultrahanghoz kepest, amikor kiderult a sok ciszta 5 honappal kesobbi kontrollon egyetlen cisztam sem volt mar, es azota sem. Akkor meg nem terveztunk gyereket azonnal, csak par ev mulva, aki az elso honapban osszejott. Kozben vegig csinaltam a tornat, es egy meg szigorubb dietat (de nem eheztem, csak egeszsegesen ettem).
2019. jún. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De jo, koszonom es gratulalok!!!
2019. jún. 23. 12:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Koszi. Most varom a masodikat. Ra ket evet vartunk, se a dietat, se a tornat nem csinaltam rendesen...
2019. jún. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!