Beágyazódás lehet ilyen?

Figyelt kérdés
Pontosan egy hét múlva kell, hogy megjöjjön a menzeszem, de ma reggel pár csepp vér volt a wc papíron! Plussz két napja eléggé szurkál a hasam alja!3án volt peteérésem, 4én voltam dokinál aki igazolta is, de talált valamit a bal petefészkemen ami se nem endometriozis,se nem daganat! 10napos injekció kúrát írt fel! És hiába vágyok babára most nagyon félek! 3vesztésem volt már és azért próbálkoztunk már most mivel zöld utat kaptunk!bocsi ha hosszu lett!
2019. nov. 12. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
A beágyazódási vérzés nem létezik! A közti vérzés hormonprobléma.
2019. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Endokrinológiai vizsgálat is megvolt es a hormonok is rendbe vannak, még barnázni se szoktam!
2019. nov. 12. 13:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Doki mit mondott? Nem küldött tovább sehová azzal amit talált?
2019. nov. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha pontosan egy hét múlva kell megjönnie, akkor lehet az az oka, hogy ilyenkor a luteális fázis közepén van még egy ösztrogénlöket, ami teljesen természetes, de ha kicsit nagyobbra "sikerül", akkor egy pici darabon leválhat a méhnyálkahártya, és az okozhat barnázást. Ennek semmi köze nincs a beágyazódáshoz, csak a ciklus normál működéséhez. És az időpont is stimmel. Szerintem ne aggódj, viszont ha látsz még több vért vagy barna folyást, akkor lehet, érdemes lenne visszamenni a dokihoz.
2019. nov. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze visszamegyek, penteken kell mennem! Köszönöm a válaszokat!
2019. nov. 12. 16:05
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, h rögtön levette a vért endonetriozis miatt esetleg tumor miatt, de az eredmény tökéletes lett, csokoládécisztát mondott amire 10db injekció kúrát írt fel és ha nem múlik el akkor küld tovább!
2019. nov. 12. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!