Beágyazodás vagy baj lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2vetélésen vagyok túl, de 2éve nemjön a baba! Minden kivizsgáláson időt és pénzt nem sajnálva már végig mentünk! Nagyon sokat stresszelek, sajnos családi problémák amiket kikerülni nemlehet! Elkezdtem az ovulációs tesztet elméletileg múlt héten volt peteérésem, jövő hétre nemvárom(szombatra), de tegnap görcsöltem állandóan rohantam a wc, hogy biztos megjött, ma meg semmi.. Annyi mindent olvasni, azért is fordultam ide! Hétfőn megyek orvoshoz! 28napos a ciklusom plussz minusz 1-2nap!További szép napot!
2018. nov. 24. 10:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha jövő hét szombatra nem várod, akkor addig türelemmel kell lenned. Biztos van, akinek a korai jelek terhességet jelentenek, de másnak csak már egy héttel menzesz előtt a görcsölget (nekem is volt ilyen szakaszom, nem jelzett sem terhességet, sem nőgyógyászati bajt, hormonális, amit sok minden okozhat, pl. stressz, betegség, evés, mozgás megváltozása...). Ha belefér anyagilag, csinálj néha egy tesztet, az még mindig többet tud, mint mi és nem attól leszel terhes vagy se.
2018. nov. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!