Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Aviva torna mellett tényleg...

Aviva torna mellett tényleg nem szabad egyéb sportot (pl. kerékpár, aerobik) végezni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 21. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. Semmilyen kardio edzést nem ajánlanak.
2019. nov. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én erre magasról tettem és mégis rendbe rakta a ciklusom. Sőt fürdeni is szoktam. Az is ajánlás, hogy utána ne fürödj 36 óráig, mert lemosod a nemtommilyen energiát. Az is ajánlás hozzá, hogy ne egyél húst, mert tele van hormonnal meg ecetet már nem is tudom miért. A mi oktatónk még a lúgosításban is hitt..


A torna jó és tényleg működik, de nem kell mindent ész nélkül elhinni nekik.

2019. nov. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azért kérdeztem, mert attól tartok, hogy ha csak ennyit mozgok, akkor további plusz kilók jönnének fel, és nekem inkább pici fogyásra lenne szükségem. Neked sikerült a terhesség?
2019. nov. 22. 09:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült, én jógáztam mellette. Első voltam.
2019. nov. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én Aviva oktatóm pont aerobik edző volt mellékesen. Természetesen ő nem javasolta a más mozgásformák elhagyását. ;) A fürdéssel kapcsolatban viszont volt egy csoporttársam, aki épp a klimax időszakát élte folytonos hőhullámokkal, ő mondta, hogy ha avivázik, a hőhullám teljesen eltűnik, viszont ha "idő előtt" lezuhanyozik, akkor azonnal visszajön. Miután nekem nem voltak ilyen drasztikus tüneteim, hanem kb. egy "láthatatlan" problémára próbáltam az Avivát, nyilván nem tapasztalhattam meg, hogy van-e értelme, hatása a fürdés 36 órás halasztásának.
2019. nov. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nektek mi volt a probléma, amiért elkezdtétek ezt a tornát?
2019. nov. 22. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!