Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák

A kérdés

Aki inszemmel esett teherbe, hanyadik sikerült?

Nem sikerült a 2. sem, most először nagyon kiborultam.

2019. dec. 3. 20:29  Privát üzenet  

A válaszok

Nekünk a 2.sikerült.

A meddőségiben azt mondták, hogy a 3.4. szokott sikeres lenni.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2019. dec. 3. 21:46 Privát üzenet
Nekem 3 inszem sem sikerült, de az első lombik igen...

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2019. dec. 3. 22:43 Privát üzenet
En most vagyok tul a menopur es letrozol kombinacion, es nem hogy nem sikerult az inszem, de meg egyetlen petesejtem sem indult fejlodesnek:( remelem te sikerrel jarsz

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2019. dec. 4. 01:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves első, második válaszoló, nektek inszemnel hany tuszotok volt?

Nekem mindkétszer csak egy, reménykedtem, hogy akkor biztos jo minosegu, de valami nem volt rendben.

Kedves harmadik, sajnalom. :(

# 4/7Időpont 2019. dec. 4. 07:45 Privát üzenet

Nekem első kettőnél egy-egy, másodiknál kettő. Első kettőnél menopurt szúrtam, másodiknál merifertet.

Viszont lombiknál is hiába volt 14 (hiperstimu is lett a vége), csak 2 maradt életben. Mindkettőt visszaültették és egyikük velünk maradt.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2019. dec. 4. 08:20 Privát üzenet
3.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2019. dec. 4. 20:04 Privát üzenet
fehernünüke nevű felhasználó válasza:

Szia! Nekem most volt lassan két hete az inszeminációm. Teljes agyalapi mirigy hormonhianyom van, ezért még soha nem volt peteérésem. Rengeteg vizsgálat előzte meg a stimulalast. A doki nem nagyon biztatott, hogy beindulnak a petefeszkeim mert nagyon kicsik (hozza kell tenni hogy 1-1,5 cm-esek a petefeszkeim). De elkezdtük a szurizast. Meriofertet szúrtam napi 2-t. A 6. stimulált napon lett 3 db 11-12mmes tüsző. Aztán a 12. napon 6db 16-17mmes. Utána jött az inszem. Tudom hogy az első ritkán sikerül de reménykedem hogy ennyi tüsző közül az egyik sikerrel járt. Ma reggel negativat teszteltem, ez a 11. dpo. Hat holnap hátha még pozitív lesz 😊

Ha nem sikerül akkor jön a következő.

Kitartás! Hátha a harmadik sikerrel jár. Szurkolok!

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2019. dec. 16. 12:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Akiknek csak inszemmel vagy lombikkal sikerült a baba, később védekeztetek azért párotokkal (pontosabban lent)?
Kinek hogy sikerült teherbe esni egy átjárható petevezetékkel. Ha inszemmel sikerült akkor hanyadikra?
Első baba első inszemmel sikerült, második baba nem, elkeseredjek?
Inszemes anyukák, nektek mi volt a probléma? És sikerült inszemmel teherbeesni?
Első inszemmel sikerült a baba. Kellene duphastont szednem?
Akinek az első baba inszemmel fogant, a második sikerült természetes úton vagy szintén inszem lett?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!