Rizsaa kérdése:

Ahhoz hogy babám legyen szerintem lejjebb kell vinnem a tsh-t mert a 3 állítólag sok. Van valami házi tippet mivel lehet az értéket lejjebb vinni? Szedek szelén, omega 3, cink tabletta. Ezek jók?

Figyelt kérdés

2019. dec. 3. 23:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy egy éve mennyi volt a tsh irreleváns... Menj el orvoshoz aki ha még mindig magasnak ítéli, adni fog rá gyógyszert. De érdemes lenne más hormonokat is nézni (prolaktin stb)
2019. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem tavaly 2,5 volt a TSH-m, amire nem kaptam semmit, mondván, hogy az még határértéken belüli. Igaz, hogy teherbeeséshez nem a legjobb, de nem akartam vitatkozni az orvossal. Viszont utánajártam, hogy milyen vitaminokkal lehetne javítani a pajzsmirigy működését, és elkezdtem szedni egy multivitamint, amiben van többek között cink, szelén, jód is. Emellé barátcserjét is szedtem, szedek, mert arról is azt találtam, hogy segíthet. Múlt héten voltam vérvételen, és a TSH-m 1,4 lett!! Annyira örültem az eredménynek, hogy ezt így gyógyszer nélkül sikerült összehozni. Nem tudom melyik segített ezek közül, de nagyon úgy fest, valamelyik biztosan. :)
2020. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az kimaradt véletlenül, hogy L-Tyrosine nevű aminosavat is szedek. Gyógynövény boltban lehet kapni, hatalmas kapszula, amit nem is bírok lenyelni, úgyhogy szét szoktam szedni, és a tartalmi beleöntöm reggel a kávémba. Nincs semmilyen mellékíze.

Na úgyhogy ezek valamelyike, vagy így együtt az összes nálam bevált.

2020. febr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!