Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Érdemes már orvoshoz fordulni?

Érdemes már orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves gyermekünk már. Fél éve elvetéltem egy 8 hetes "babát". Műszeres befejezés volt. Az előző hónapban megint nekiálltunk, de a peteérés előtt lebetegedtem (hörgőgyulladás), majd egy hólyaghurut is jött, így leálltunk a babaprojekttel. Az utolsó szex után 5 nappal lett pém. Nem is vártam, h így "megesek", a mensim mégis késett, így 5 nap késés után teszteltem, ami nagyon halvány pozi lett, majd 7 nap késéssel, de megjött a mensim. Nagyon erős volt 2 napig és nagyon darabos, majd a mensi után 2-3 barna folyásos nap is jött, pedig sosem volt ilyenem mensi után.

Szerintetek hogyan tovább? Csak a betegség miatt ment megint el, vagy érdemes kivizsgáltatnom magam?



2019. dec. 22. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes lenne utánajárni a dolognak. Vagy az lesz a vége, hogy megnyugszol, vagy segítenek az esetleges problémán, hogy legközelebb kisebb eséllyel forduljon elő vetélés.
2019. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezermillió más dolog miatt nem jöhetett most össze. Szerintem nem érdemes lelkileg vívódni rajta, próbáljátok jövő hónapban újra. (A nagyon erős és darabos nem valószínű, hogy terhesség volt, inkább hormonális ingadozás.)
2019. dec. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És egy ellenőrzés erejéig érdemes dokihoz menni? Hogy biztosan kiürült-e minden. Most jön a Karácsony, a dokik, akikhez magánban járok tutira kedden és csütörtökön rendelnek, így nem sok esélyét látom, hogy oda eljussak a következő két hétben. Kórházi rendelésre vajon be lehet jutni úgy, hogy ne egy év múlvára kapjak időpontot? :)
2019. dec. 22. 22:18
 4/4 A kérdező kommentje:
a "tutira" szót elfelejtettem törölni. :D
2019. dec. 22. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!