Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Egy ev sikertelen probalkozas...

Egy ev sikertelen probalkozas utan (baba) 26 evesen mar orvoshoz kell fordulni? Az irjon, aki hasonlo cipoben jart mar!

Figyelt kérdés
2016. okt. 27. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Én is ennyi idösen mentem. Azóta eltelt 1 év, de kiderült, hogy páromnál nagyobb baj van. Nálam is találtak több dolgot, megmütöttek. Most lombikra varunk, de 1 èv a várólista. Szóval valószínüleg legkorábban is 29 èvesen babázhatok. Pedig már kètszer is voltam várandós. Utóbbi alkalommal a jelenlegi páromtól, ami a második próbálkozós hónapban sikerült. Nem is gondoltuk volna, hogy nála gondok lesznek.
2016. okt. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk masfel evig nem jott, es masfel ev utan sikerult a picur, es semmi gond nem volt megsem.
2016. okt. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Én is 26 voltam, mikor nekikezdtünk a kivizsgálásoknak és ha minden jól alakul, 30 leszek, mire megszületik a baba (lombikkal sikerült végül).
2016. okt. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen.Én 22 évesen mentem.
2016. okt. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 24 voltam mikor elkezdtünk próbálkozni. 1,5 év után terhes lettem spontán 7hetesen elvetéltem. Most 29 évesen fog megszületni az első lombikbabánk!
2016. okt. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Érdemes végigcsinálni a kivizsgálásokat. De ha a doki mesterséges beavatkozásokat vagy műhormont ajánl, én azzal még várnék, hiszen fiatal vagy. A kivizsgálások ideje alatt érdemes csinálni egy méregtelenítést, pár hónapig olyan étkezést folytatni, ami a hormonegyensúlyt segíti (antiösztrogén-diéta). Rendezzétek az életeteket, mozogjatok, alakítsatok ki helyes életmódot. Ki lehet próbálni olyan természetes megoldásokat, mint a progeszteron krém vagy a Gynex csepp. Lehet, hogy ez mind meg is teszi majd a hatását, és mire a kivizsgálások végére értek, közben jön is a baba! Sok sikert!
2016. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen mebnj el...most lettem 27 25 voltam amikor elveteltem elotte majdnem 2 evig vartunk...most legjobb esetben is 28 leszek mire lesz egy babank...sajnos nem jon missed ab ota.teljesen el vagyok keseredve.elet kedvem sincs havonta orvoshpz jarok de nem jutunk egyrol kettore most mar ki akarom harcolni h mindenre kuldjon el mert a labor alapjan hormonok okesak parommal minden rendben megsem jon a baba...;(
2016. nov. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk sem jön a pici 3 éve, egy év után voltunk orvosnál és mindkettőnknek azt mondták, hogy minden rendben. Vártunk egy évet még, mindig semmi. Kaáliban kötöttünk ki ahol kiderült, hogy a párom nincs is rendben. Most az utolsó vizsgálatokat csinálja, lombikra megyünk, inszem kizárt. Most 26 éves vagyok. Egy év a várólista, plusz a baba kihordása, ha minden jól megy 28 leszek mire anya lehetek. Nem így terveztem, de elfogadom már a helyzetet. Rossz volt mikor sorra születtek a babák a családban, nem tudtam örülni a többiekkel. Megnyugodtam, mert tudom miért nem jön, viszont majdnem 3 évig nem tudtuk és ezt nem kívánom senkinek. Szóval hajrá, járjatok a végére és kezdjetek bele lombikba, ha nincs más út. Nagyobbak az esélyek ilyenkor még.

Minden jót Nektek!

2016. dec. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Milyen vizsgalatokkal kezdtetek?
2016. dec. 17. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!