Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért érzem minden menstruálci...

Miért érzem minden menstruálció előtt, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A párommal babát szeretnénk. Van már egy 6 éves kisfiunk. Ott pikk-pakk megtörtént a fogantatás. Már egy ideje fél éve biztosan próbálkozunk. Voltam orvosnál megvizsgált, velem is minden rendben van. Szedek folsavat is. Nem esem teherbe, minden hónapban időben megjön, mégis a terhesség összes tünetét produkálom. Olvastam a PMS-ről, de a dokim szerint minden rendben. Valaki volt már hasonló helyzetben?

2020. jan. 1. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Olvastam a PMS-ről, de a dokim szerint minden rendben" igen, minden rendben, hisz a PMS teljesen normális



Nem terhestünetek, csak beképzeled.


Labor volt? Férjed megvizsgáltatta magát?

2020. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fél év azért nem a világ vége. Azért produkálod az összes tünetet, mert szeretnél teherbe esni, és mindent figyelsz a testeden. Mindenkinél előfordul, aki több hónapja próbálkozik.
2020. jan. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én is nagyon gyereket akartam, akkor én is mindig beképzeltem magamnak a tüneteket. A pms meg teljesen normális, nem erre értette a doki, hogy minden rendben.
2020. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!