Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy valaha terhes leszek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 éves vagyok.PCOS-em van,és inzulin rezisztenciám is. Ezzel együtt egy folytonos hüvelygombám.Szinten tartható de semmivelsem múlik el.3 dokinál jártam már,sok fajta készítményt szedtem,kúpés gyógyszer formájában is. Párom is többször volt kezelve,és azalatt 3 hétig nem voltunk együtt. Még nem próbálkozunk a babával,de nagyon félek, hogy ez a hüvelygombás probléma mennyire fogja majd befolyásolni.Menzeszem pontos. Köszönöm a válaszokat :(
2019. nov. 4. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
A hüvelygomba nem akadályozza a teherbeesést, viszont a PCOS és az inzulinrezisztencia igen.Ezek legyenek kezelve mindenképpen,természetesen a hüvelygombát se hanyagold el.
2019. nov. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Több orvos azt mondta,hogy nincs azon a szintenhogy kezelni kelljen.Volt egy doki aki szerint nincs is pcos-em,vagyis amit lát azt még nem mondaná annak.
2019. nov. 4. 12:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyi cukrot eszel? Nekem is ilyen problémáim voltak, aztán teljesen kiiktattam a cukrot az életemből és azóta sem volt gombám, már vagy másfél éve. Párodat csak krémekkel kezelték vagy ő is kapott gyógyszert is? Lactofeelt használok minden harmadik nap,hogy véletlenül se jöjjön ki. Betadine hüvelykúpot próbáltad már?A teherbe esést nem befolyásolja a gomba és a PCOS sem minden esetben. Az inzulin rezisztencia már más kérdés. Nekem is PCOS-em van ennek ellenére az első hónapban megfogant a babánk. A legfontosabb most az lenne, hogy megszabadulj a gombától és utána próbálkozzatok.
2019. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

"nincs azon a szintenhogy kezelni kellje"


Óriási facepalm.

Az IR-t akkor is kezelni kell (nem feltétlenül gyógyszerrel), ha soha nem akarsz gyereket, mert kezeletlenül idővel 2-es cukros leszel miatta. Ha pedig azt se kezeled, megvakulsz, levágják a lábad vagy szimplán meghalsz túl korán....

2019. nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elég aktív, fitt életmódot élek,cukor és liszt nélkül.Valamint tejtermékeket sem fogyasztok! Az inzulin szintemet befolyásolom lassan felszívódó dolgokkal,pl zab, köles, stb. Kalóriát is számolok,és csak feldolgozatlan élelmiszereket eszek.Az inzulinom sokatz javult,a cukorszintem 1,5 éve nem ingadozott mióta így élek :) És azóta rendszeres a menzeszem is.A lactofeel nekem nagyon kellemetlen és görcsöket okozott. Betadine kúp az egyetlen amitől jobb lesz, de amint abbahagyom egyből visszajön a baj.fél évig candida diétát is csináltam szigorúan és semmi.:/
2019. nov. 4. 13:12
 6/9 A kérdező kommentje:
párom is kapott krém mellé tablettát is.
2019. nov. 4. 13:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Létezik más tejsavas készítmény a hüvelyflóra vissuaállitásra. Betadine után mindenképpen kell valami.
2019. nov. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót szedsz? Nekem attól volt ugyanilyen hüvelygombám. Ahogy abbahagytam a fogamzásgátlót, magától elmúlt.
2019. nov. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már nem szedek,mert a leggyengébbtől is hánytam és szédültem :/
2019. nov. 4. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!