Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hová forduljak segítségül?

Hová forduljak segítségül?

Figyelt kérdés

1 éve próbálkozunk párommal ugyanis babát szeretnénk.

Mindent kipróbáltam már kezdtem a még pempővel aztán ittam cickafark teát meg minden ilyesmit amikről csupa jót hallottam. Sajnos egyik sem vált be.

Utóbbi két hónapban megváltozott a menzeszem alig tartott három napig és a hasam is görcsölt sokszor. Azt hittem terhes vagyok vagy valamiféle kezdeti tünet de sajnos nem. A nőgyógyász a jobb petefészkembe talált egy 33mm-es cisztát. Kérdeztem tőlle mi vele a teendő ugyanis babát szeretnénk de nem jön össze. Azt mondta nem kell megműteni de ez az oka hogy nem esek teherbe. Azt mondta menjek vissza 3-6 hónap múlva kontrollra.

A kérdésem az lenne felétek hogy szerintetek valóban nem kell megműteni? És hogy mihez kezdjek most? Fogadjam el hogy amíg a ciszta ott van nem leszek terhes? Kihez tudnék fordulni? Esetleg egy endokrinológushoz? Vagy egy meddőségi központhoz? Ti mit tennétek,vagy mi a következő lépés amit tennem kellene? Fogalmam sincs tanácstalan vagyok. 😞


2020. jan. 18. 09:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Méh* elnézést a helyesírási hibákért.
2020. jan. 18. 09:49
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen meddőségibe menj!

Mi is anno csak utólag jöttünk rá, hogy elpazaroltuk az időt a nőgyógyászokkal.

Sok sikert!

2020. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat! 😊 valahogy énis így érzem hogy az egész csak időpocsékolás és fölösleges pénzkidobás mert azon kívül hogy megállapítják a betegséget semmit se csinál.

És egy meddőségi klinika hogy néz ki, vagyis hogy mit mondjak? Mondjam el hogy cisztám van és egy éve próbálkozunk? Mik lesznek az első lépések?

2020. jan. 18. 12:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen!

Kérsz konzultációra időpontot a lakóhelyedhez közeli meddőségibe, igen mondod hogy több mint 1 éve sikertelenül próbálkoztok.

Többit majd ott már tudni fogják 😊

2020. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát én egy kis faluban lakom ezért valószínűleg utaznom kell majd vagy Budapestre vagy Debrecenbe. Végülis mindeggy melyiket választom mert majdnem ugyan annyi távolságra van akármennyit is utazom.

Azt megkérdezhetem hogy kb nektek mennyibe volt? Vagy egy konzultáció milyen áron lehet?

2020. jan. 18. 14:27
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi is Debrecenbe jártunk kis faluból 🙂

Akkor a Kaáli Intézetet ajánlom ott!

Mi 15 éve voltunk, ha jól emlékszem 8000 Ft volt akkor 1 konzultáció!

A szükséges alap vizsgálatokat elfogadták amiket itteni sztk-ban megcsináltattunk.

Pl hormon vizsgálat, Hsg stb..

KB 3 hónapig szurit kaptam kúraszerűen, itthon adták be helyben és mikor visszamentem Debrecenbe mondta a doki még egyet adassak be és lombikkal kezdjük majd, nem mentem akkor vissza munkahelyen nem tudtam megoldani.

Utána nem jött meg és... Spontán terhes lettem ☺️

2020. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szurikat fizettem ott csak és egy ultrahangot!

Szerencsére megoldotta az élet hogy gyerekünk legyen, de a szurik nélkül nem ment volna mert nagyon rendszertelen ciklusom volt! Több cisztám!


Az injekcióktól beállt a vérzésem is!

Dokit tudok ajánlani ha gondolod..

2020. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet!! ❤️ Igen azt megköszönném ha ajánlanál :)
2020. jan. 18. 16:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit! 😊

Dr Bodnár Béla a neve!

Nem tudom ott van-e még, egy próbát megér!

Nagyon barátságos, rendes volt. Akkoriban ő vezette az intézményt!

Szívből kívánom, hogy mielőbb kopogtasson a gólya 🍼😉

2020. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm remélem én is! ❤️🥰
2020. jan. 19. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!