Lehet később peteérésem?

Figyelt kérdés
Átlagban 26-28naposak a ciklusaim! Első clostys hónap! Mai UH-án jobb oldalt semmi,apró ciszták, bal oldalt egy 14mm tüsző,méhnyálkahártya rendben! Lehet ebből még valami? Holnaptól ultrogestant kell használnom! Kicsit elkeseredtem...
2020. jan. 20. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:

A closty nem csinál garantáltan ovut.

Többre mész, ha kideríted miért nincs, és kezelés.

2020. jan. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3vesztésem volt hidd el végig jártunk mindent másképp nemkaphattam volna meg!
2020. jan. 20. 11:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ha holnap már utrogestant kell szedned, akkor egészen biztosan nem lesz már belőle semmi...

Ha lenne, az még legalább 2-4 nap, de ha holnap elkezded az utrogestant, nem fog tovább nőni, megakadályozza az ovut. De gondolom az orvosod úgy látja, hogy esélytelen, azért mondta holnaptól.

2020. jan. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na ezt nem mondta, hogy esélytelen, 2-3napot mondott a "peteérésre"! Volt már olyan, hogy a vártál 2nappal később volt pé. Azért is kaptam mert hol van hol nincs pém! Majd csak lessz valami... Csak minden hónap olyan nehéz
2020. jan. 20. 11:42
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és direkt rákérdeztem, hogy ha ilyen kicsi akkor minek kell szednem és arra mondta, hogy abból még lehet valami! Jövő hónapban be se szedem nemis érdekell...
2020. jan. 20. 11:52
 6/6 anonim ***** válasza:
De ha szerinte abból 2-3 nap után lehet valami,akkor minek kellene progeszteront szedned már tüszőrepedés előtt, Mert hogy az marhára megakadályozza, ha túl hamar kezded....
2020. jan. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!