Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem kezdhetjük el a lombikot....

Nem kezdhetjük el a lombikot. Mi a következő lépés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár éve már folyamatosan pozitív a rakszures eredményem. P3 és magas kockázatú HPV. A petevezetekem nem átjárható ezért elindultunk lombikra. Majd ott mondták hogy amíg nem teljesen negatív a szűrés eredményem addig nem tudjuk elkezdeni. Volt konizácios műtétem aminek a kontroll eredménye után szintén pozitív lett az eredmény és ugyanaz ami előtte volt. Az orvos azt mondta nincs további teendő viszont a lombikot így még mindig nem tudtuk elkezdeni. Most kell mennem újabb szűrésre, van esély arra hogy konkrétan a semmitől negatív legyen? Ha ismét pozitív lesz mi a következő lépés? Tényleg nem lehet így lombikot kezdeni? Sajnos már évek telnek el és csak egy helyben toporgunk. Válaszokat előre is köszönöm!

2020. jan. 22. 10:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
94%

Na, félreolvastam, bocsánat.

Tehát P2=negatív eredmény.

2020. jan. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
40%
Kedves szakorvos jelölt. Nem is neked szólt hanem a 6-nak. De értelmezni se sikerült amit olvastál.
2020. jan. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
A szövettani eredményem negatív lett. Hpv Lsil Cin1, P3 ez az eredményem van folyamatosan. Most orvost váltok, jövő héten már egy 4.orvossal próbálkozom.
2020. jan. 22. 11:44
 14/26 anonim ***** válasza:
94%

"A szövettani eredményem negatív lett"

Bővebben?

Egyébként nyilván azért ilyen a leleted, mert a HPV nem tűnt el a műtéttel. Ezért mondom, hogy be kellene magad is meg a párod is oltatni.

2020. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Oltást addig nem adnak amíg nem teljesen negatív legalább egy leletem. Ezt már több helyen is megkerdeztem.
2020. jan. 22. 11:58
 16/26 anonim ***** válasza:
És ugyan miért?
2020. jan. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Az orvos szerint addig felesleges amíg pozitív az eredményem mert használni nem hasznal semmit.
2020. jan. 22. 12:08
 18/26 anonim ***** válasza:
93%

Az orvosod szerint. Nála okosabb emberek által végzett tanulmányok szerint meg igen.

[link]

Itt speciel a műtét után egy héttel már adták, addig pedig ugye cytológiát se csinálnak.

2020. jan. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
A Silaut gelrol nem hallottam még, azt mennyi ideig kell használni?
2020. jan. 22. 12:25
 20/26 anonim ***** válasza:
Szia!Ugyanezzel szenvedek én is...hpv 16,52 legmagasabb kockázatú!Nekem is lombik előtt derült ki amikor friss citológiát kellett volna vinni...műteni akartak de nem engedtem ugyanis ha rosszul hegesedik akkor meg nehezebb a teherbeeses(neves nőgyógyász vélemenye)Szóval megy ezerrel az immunerősítés csodálkozom hogy neked nem ajánlották...isoprinosine két heti turnusokbam deflagyn hüvelygél ezüst kolloid ami kimondottan vírusölő grapfruit cseppek multi és c vitamin iszom a shiitake japán gomba teát mellette gyógyteákat piros gyümölcsös ivólék próbálok sok gyümit zöldséget enni meg még a zöld teát ajánlották!Ja és csak pozitívan nekem majd most lesz nemsokára kontroll mert most telik le a három hónap az előző rákszűréstől hát kíváncsi leszek...Kitartást kívánok neked és mielőbbi gyógyulást:)
2020. jan. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!