Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem kezdhetjük el a lombikot....

Nem kezdhetjük el a lombikot. Mi a következő lépés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár éve már folyamatosan pozitív a rakszures eredményem. P3 és magas kockázatú HPV. A petevezetekem nem átjárható ezért elindultunk lombikra. Majd ott mondták hogy amíg nem teljesen negatív a szűrés eredményem addig nem tudjuk elkezdeni. Volt konizácios műtétem aminek a kontroll eredménye után szintén pozitív lett az eredmény és ugyanaz ami előtte volt. Az orvos azt mondta nincs további teendő viszont a lombikot így még mindig nem tudtuk elkezdeni. Most kell mennem újabb szűrésre, van esély arra hogy konkrétan a semmitől negatív legyen? Ha ismét pozitív lesz mi a következő lépés? Tényleg nem lehet így lombikot kezdeni? Sajnos már évek telnek el és csak egy helyben toporgunk. Válaszokat előre is köszönöm!

2020. jan. 22. 10:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tartozik szorosan ide, de húszas: majd ha megvolt a kontroll leírnád az eredményt? Kíváncsi lennék rá. Köszi! :)
2020. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Persze:)
2020. jan. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Sziasztok én voltam a 20-as!Annak ellenére hogy erősítettem az immunrendszerem sokkal rosszabb lett a rákszűrésem...minél hamarabb túl szerettem volna lenni a műtéten tegnap megtörtént a loop konizáció!Nem fog hegesedni nem okoz galibát terhességnél(ettől féltem csak)Az én szervezetem nem bírt a vírussal de nem jelenti azt hogy másnak ne sikerülne leküzdenie!Örülök hogy túl vagyok ezen a borzalmon bár szövettan csak 2 hét múlva lesz.Vigyázzatok magatokra:)
2020. ápr. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
23, azóta is minden rendben?
2021. jún. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen köszönöm kérdésed, 3 havonta járok rákszűrésre és hpv tipizálásra...
2021. jún. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
És te hogy vagy, kérdező? Hogy alakultak a dolgok?
2021. jún. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!