Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek nem kiszámítható a...

Akinek nem kiszámítható a ciklusa, hogy vette észre a terhességèt?

Figyelt kérdés
Akinek nem pontos, nem szabályos, nincs mihez nézni hogy késik e és mennyit, az hogy vette észre hogy terhes és mikor?
2020. jan. 25. 05:53
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
24-28 naposak a ciklusaim. A 24.-28. napokon teszteltem. A 24. -en halvány volt a 28. erős.
2020. jan. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

2, ha neked 24-28 naposak a ciklusaid, akkor a tied kiszámítható, max nem tűpontos...


Egyébként gyakoribb teszteléssel, amennyiben tervezett baba vagy van ok aggódni (elszakadt óvszer és társai). Én legalábbis ilyen vagyok, hogyha eltelt a 2-3 hét, akkor tesztelek. Eddig még nem volt mit észrevenni. :)

2020. jan. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Megalmodtam:)

Viccen kívül. Babával álmodtam, majd kíváncsiságbol ellottem 1 tesztet, és szaladtam meg 3ert. Mind pozitív volt.

Mire orvoshoz jutottam, 10 hetes kismama voltam. Tavaly júliusban szültem.

2020. jan. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem majdnem hogy szabályos ciklusra gondoltam (24-28) nap, hanem amikor össze -vissza jön meg sok eltéréssel, hosszú ciklussal esetleg.
2020. jan. 25. 09:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem inkább rövidek voltak a ciklusaim, de abszolút kiszámíthatatlanok. Próbálkoztunk a babával, de mindig csalódtam, amikor kb egy-két héttel a nemvárt előtt már véreztem is. Majd reménykedtem, amikor a kalkulált dátum után egy héttel nem jött meg. És csalódtam ismét, amikor csak késett. Aztán az csak feltűnt, amikor valahogy nem véreztem már kb hat hete, mégis úgy éreztem magam, mint akinek meg fog jönni. Nem akartam csalódni megint, és nem akartam nagyon beleélni magam, de azért csak vettem egy tesztet. Hát, nagyon örültem az eredménynek :)

Én igazából magamhoz mérten számoltam, hogy az utóbbi időben mi volt _inkább_ a jellemző, és amikor attól drasztikusan eltért, akkor kezdtem el kicsit reménykedni. Ha neked nagyon hosszúak a ciklusaid, akkor is tudsz valamit átlagolni (mittudomén, átlag 40-45 naposak kb az utóbbi időben, beleszámolva persze azokat a hónapokat is, amikor 34 és 51 napos volt), és ahhoz mérten figyelgetni. Illetve, amit még gondolnék, hogy ovulációs teszteket használni, így kb végig, elvileg ovuláció után 12-16 nappal már jelentkeznie kellene a vérzésnek. Ha nem, akkor már az is indikatív :)

2020. jan. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
1 hónap késés nálam semmit sem jelent, amikor másodjára sem jön meg, akkor szoktam tesztelni és onnantól 1-2 hetente, biztos, ami biztos. Mind a 4-et 7-8 hetesen tudtam meg. 😊
2020. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Elsővel úgy, hogy marha régóta nem volt meg és volt előtte olyan alkalom, mikor esemény utánira volt szükségem - gondoltam mi van ha nem működött.

A második tervezett volt, az első nem védekezés után 17 nappal csináltam egy tesztet hátha

2020. jan. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 32-48 napos ciklusaim voltak, viszont az ovulációt mindig megéreztem, mert aznap fájt a mellbimbóm és ezután napra pontosan 2 hét múlva jött meg. Amikor terhes lettem, nem jött meg 2 hét múlva, majd nemvárt után 5 nappal teszteltem délelött és erös pozitív lett.
2020. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!