Rövid luteális fázis?

Figyelt kérdés
Mivel tudnám hosszabbá tenni? Általában 12 nap de most 10. nap este jött meg. Ovu teszteltem így tudom mikor volt ovu.
2020. febr. 8. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Es gondod is van a teherbeesessel? Nekem kb. 25 eves korom ota 10 nap a lutealis fazisom, fixen minden honapban, 25 napos ciklussal. Homeroztem, azert tudom mikor van az ovulaciom. Megis gond nelkul teherbe estem igy, 35 eves korom felett is. Ket gyerekem van. Sosem csinaltam semmit vele, csak a folsavat szedtem.
2020. febr. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Van már egy gyerkőcöm de ő sem jött össze könnyen, de végül természetesen jött nem kellett semmilyen gyógyszer.

Nekem 28-30 naposak a ciklusaim csak a luteális elég rövid. Szeretnénk tesót de még nem régóta próbálkozunk, csak felmerült bennem hogy hátha lehet valamivel segíteni ezen.

2020. febr. 9. 09:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg e vitamint szedni, magas dózisban (400-600mg)


Nem biztos, h segít de segíthet.

2020. febr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elkezdem szedni!
2020. febr. 10. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!