Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen problémára utal ha a...

Milyen problémára utal ha a luteális fázis 10-12 nap?

Figyelt kérdés

Néha 13 nap is előfordul, de legtöbbször csak 12 nap, de volt már 10 is többször. Barnázni is szoktam 2-4 napot előtte.

Az ovut onnan tudom, hogy tesztelek és mindig van pozi tesztem.


2017. dec. 25. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Progeszteronhiány is lehet az oka, a barnázás is erre utal.
2017. dec. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Általában progihiány.


Az ovuteszt LH csúcsot mutat, nekem 13 honap alatt 12x volt pozi kozepidoben megsem volt peteeresem, mert abból 3 ciklusban kovettuk uh-val. Egy árva tüsző sem volt.

Az orvos azt mindta h az LH csúcs a ciklus része ovuláció nélkül is.

Szval ezt ne vedd azért biztosra.

28hkm

2017. dec. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötletet! Nemsokára orvoshoz megyek vele és akkor megemlítem.

Aki lepontozta a válaszokat az miért nem írja meg szerinte mit jelent ha nem ezt?


Az nem probléma hogy nem is mindig azonos hosszúságú a luteális fázis? Úgy olvastam, hogy egyéni a hossz, de egy embernél mindig ugyanolyan hosszú.

2017. dec. 26. 09:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, igazábol a 12 nap még tökéletes

Az alatt nem jó.

Változó,mert ovuláció is csúszhat,es akkor minden csuszik.

Vagy ha elobb jon meg , tehat 10bapos a lute.szakasz,lehet h nem volt peteeresed

De az is lshet h semmi baj sincs csak kis progihiány. :)

2017. dec. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyilván azokról lehet szó, amiket előttem leírtak, viszont tapasztalatból mondom, hogy ez nem ok arra, hogy aggódj amiatt, hogy nem jön össze a baba.

24 napos ciklusaim vannak átlagosan, de van, hogy megjön 22 napra és van, hogy 25 napra. Ettől hosszabb ciklusom nem volt sosem. Tehát kb. ugyanúgy vagyok mint te. Menzesz előtt 1-2 napot barnázni szoktam, illetve a menzeszem vége is 1-2 nap barnázás. Amikor eldöntöttük, hogy jöhet a baba, 7 hónap alatt megfogant, annyi, hogy 5 hetesen hormonpótlást kellett kapnom, mivel barnáztam és enyhén görcsöltem, de szerencsére semmi gond nem volt.

Érdemes beszélni az orvossal, mert nyilván oka van, de csak leírtam a saját tapasztalatomat, hogy ez semminek sem gátja, hogy így van.

Ja, és soha nem nézegettem, hogy mikor ovulálok, vagy mikor nem. Akkor voltunk együtt a férjemmel, amikor jól esett. Soha nem a "gyerekcsinálásról" szólt, sem az együttlét, sem az egész hónapom. Nem figyeltem magamon az ég világon semmit. Szerintem te is fogadd meg ezt a tanácsot. Ha jönni akar a baba és semmi egészségügyi oka nincs annak, hogy jöjjön (amit nyilván az orvos fog megmondani, hogy van-e ilyen), akkor jönni fog. Hőmérőzés, ovulációs teszt, 2 naponta együttlétet nem betartva is.:)

2017. dec. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!