Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Márciusra kaptunk meddőségi...

Márciusra kaptunk meddőségi klinikán időpontot. Párommal viszont tegnap szakítottunk. Egyedül is elmehetek a klinikára kivizsgáltatni magam? Vagy csak párosan lehet? 42 éves nő vagyok.

Figyelt kérdés

2020. febr. 9. 08:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Ezt tudom, csak nem akarok orvoshoz menni. Pláne nem emiatt a vizsgálat miatt, olvastam mennyire fáj. Azt nem bírom. Tudom hogy nem védekezés, de ez van. Gyógyszert nem akarok szedni, se gumi. Páromnak lehet gyereke, van már neki másik ágon. Én csak bízom benne hogy ennyi idősen nem sok esélyem van, nagyon fájna az abortusz.
2020. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Ti most amúgy utàljátok meg irígykedtek rám hogy ennyire nem akarok gyereket? Meg hogy írtam milyen lazán elvetetném, azaz ez lenne az egyetlen opció? Ti utáljátok a helyzetetekben az ilyen nőket akik nem is akartak soha gyereket és mindenképp elvetetnék mert nem akarnak nyűglődni velük meg fájdalmakat?
2020. febr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hat... en sem vedekeztem sosem, bevallom en meg azt is engedtem, h belemelvezzen az aktualis parom. 39evesen teherbe estem, mikor mar elkonyveltem magamban, h nekem nem fog osszejonni.

Szoval azert vigyazz, mert az elet neha megtrefal:)

Ezt a 42eves hozzaszolonak irtam.

2020. ápr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!