Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért NEM megy el kivizsgáltat...

Miért NEM megy el kivizsgáltatni magát, akinél régóta nem jön a baba?

Figyelt kérdés
1 év még ok, de hogy 3 év utàn is a csodàt vàrja valaki, mi értelme van? Tényleg érdekel.
2016. febr. 28. 12:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
Ki az aki nem megy? Itteni kérdezők? Mondták neked külön,h 3 év után sem mentek el? Mert ilyet nem olvasni itt. Te megint egy okostojás vagy.
2016. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom, de ahányszor olvasgatok itt az oldalon, vagy beszélgetek személyesen olyan emberekkel, akiknél nem jött össze, mindegyiknél az a dolog van, hogy egy idő után mindegyik elmegy orvoshoz és kivizsgáltatja elsősorban legalább magát, ha ott minden rendben van, akkor pedig mennek tovább.

Szerintem nagyon ritka, ha valakik tényleg akarnak gyereket, akkor 1-2 év után nem járnak utána, hogy miért nem jön össze.

2016. febr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Ezt ők tudnák megmondani. Nem is értik, hogy baj van, félnek a vizsgálatoktól, nincs rá idejük, nem is igazán akarnak gyereket stb. Ok lehet ezer meg egy. Nekünk van egy gyerekünk, csoda, hogy sikerült. De én pl leszögeztem, hogy nem megyek lombikra, inszemre így, hogy ő már van, mert nekem.túl nagy teher lenne lelkileg. A sors aztán úgy hozta, hogy egy év alatt volt két nőgyógyászati műtétem, rengeteg vizsgálatom, a nőgyógyászom lassan gyorshívó gombon van. Nem is sikerül a baba. De én további vizsgálatokat nem szeretnék. A jelenlegi problémámat sem tudják megoldani, pedig már nem egy orvosnál voltam. A nőgyógyászom annyit kért, ha úgy érzem, hogy van erőm hozzá, akkor beszéljünk róla, hogy milyen vizsgálatok kellenének vagy milyen lehetőségeink vannak. Egyelőre még ezt sem szeretném. Aztán lehet, hogy pár hónap múlva, ha talpra álltam, akkor neki állunk majd, de nem biztos, majd meglátjuk. Tudom, hogy sokak szerint én így nem is igazán szeretnék gyereket. De nem tehetem meg a fiunkkal, hogy kikészítem magam idegileg a vizsgálatok stb miatt, és nekem sajnos egy egyszerű nőgyógyászati vizsgálat is egy rémálom, hát akkor még egy átjárhatósági mondjuk.
2016. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Én pont az ellenkezőjét tapasztalom. Sokan pár hónap próbálkozás után már kétségbeesetten bejelentkeznek az összes létező vizsgálatra.
2016. febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Elsősorban olyanok vàlasza érdekelt volna, akik tényleg "csak" vàrnak. Sokszor olvasom itt is, hogy nem mennek el, a terhesvitamint azt szedik, de aztàn annyi. 3 év, 5 évet olvastam ma (fb-os csoportban).


Nem okoskodtam, tényleg csak érdekel hogy mi a hàttere, mire vàrnak, ha valaki csak arra veszi most a fàradtsàgot, hogy ebbe belekössön, spórolja meg magànak az energiàt, amit erre fordìtana.

2016. febr. 28. 14:35
 6/22 anonim ***** válasza:
38%

Sokszor olvasod itt? 1 kérdést linkelj!

Miért nem kérdezed meg a fb csoporton belül attól,aki kiírta,h miért nem megy el. Vagy esetleg te csak azt olvasod h még nem jött a tesó,de gondolom más nincs odaírva. Ergó: nem tudhatod h kivizsgáltatták magukat vagy nem. De linkelj légyszi. Ha találsz ilyet,akkor megkérdezzük tőle ok? És akkor megnyugodhatsz.

2016. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%

Érdekes :D Én veszélyeztetett terhes vagyok,sokat kell pihennem,ezért sokat nézegetem a gyakot de 5 hónap alatt ilyennel még nem találkoztam :D biztos én vagyok a vaksi.


Ja,képzeld el,mi 3 évet vártunk pont. Képzeld,500 féle kivizsgáláson átestünk de ezt soha senki órrára sem kötöttem rá. Most h így írod,biztos több ilyen észlénynek mint te,eszébe jutott hogy 3 év után is várjuk a csodát. Majd a tesónál azért a félreértések elkerülése végett mindenkinek elmondom aki kérdezi,hogy orvosnál voltunk ám. Mi a fészkes fene közöd van neked ahhoz,hogy valaki mikor megy el kivizsgáltatni magát.

2016. febr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Ha nem tudsz normàlisan vàlaszolni, minek ìrsz?

Nyilvàn ha te elmentél orvoshoz, a kérdés nem ràd vonatkozik, tehàt felesleges hàpogni, meg hàborogni.


Felőlem mindenki akkor megy orvoshoz, amikor akar, akkor és úgy esik teherbe, ahogy akar, én a nagyontervezős tìpus vagyok, a màsik véglet meg érdekelt volna. Erre idejöttök okoskodni, hogy miközömhozzà. Nehéz lenne nem beleàllni a màsikba? És nem mellesleg, marhàra nem izgat, hogy te talàlkoztàl-e ilyen kérdésekkel, vagy emberekkel. Az értelmeseknek köszönöm a vàlaszt, a többiek meg kötekedjenek màshol.

2016. febr. 28. 17:24
 9/22 mandiga ***** válasza:
60%

Szerintem sokan félnek, félnek attól, hogy baj van, és inkább megpróbálnak mindent, hogy jöjjön a baba. Sokan isznak teákat, szednek valami vitamint, kipróbálják, hátha ez segít. Valakinek valóban beválik, de ott a másik fele, akiknél nem. Ezért van az, hogy inkább felteszik a kérdéseket, hátha kapnak olyan választ ami segíthet. Kipróbálják azt is, az sem jön be. Aztán jön a következő lépés, hogy irány a doki. Akinek szerencséje van, az megkapja a választ, esetleg segítséget is, akinek meg nem, azt leírja az orvos.

Én most magamról írtam. 4-5 hónapja próbálkozunk, baba nincs. Feltettem már több kérdést a gyakorin, többször írták, hogy menjek dokihoz, de csak húztam, habár az enyém az mégsem sok idő. Elmentem a dokihoz, és csak arra jutottam, hogy még mélyebb pontra zuhantam mint eddig voltam, és valószinű semmi kilátásom már. Nem tudom, hogy pont erre volt-e szükségem. Nagyon szerettem volna még egy utolsó babát. :(

2016. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szia Mandiga! Sokszor olvastalak már kérdéseknél. Végül hogy alakult a pozitív teszted?
2016. febr. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!