Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hány hónap sikertelenség után...

Hány hónap sikertelenség után mentetek el kivizsgáltatni magatokat? Hol kezdtétek, milyen folyamatokon mentetek át?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek kiigazodni. Valós próbálkozási időt mondtatok az orvosnak? Merre indultatok el, milyen vizsgálatokat végeztettetek? Mennyi idő alatt derült ki a probléma?
2015. szept. 20. 08:05
 1/3 Bella169 ***** válasza:

Mikor jeleztem egy citológia alkalmával a dokimnak, hogy szeretnénk gyermeket azt mondta, hogy ha egy évig nem jön össze akkor kell kivizsgálás. először a férjemet ha az megvan menjek hozzá.

Nem jött össze egy év alatt, így a próbálkozás megkezdését követő első é után megcsináltattuk a férjemnek a vérképet és a spermavizsgálatot. Ezzel egy időben nekem is meglett a hormonvérvételem (ismerős intézte a vérvételeket meg a spermavizsgálatot) Mikor megvoltak a leletek, kértem időpontot és vittem szépen mindent a dokinak. Örült, hogy ennyi minden megvan már. Csinált egy uh-t majd időpontot egyeztettünk egy HSG-re. (nem volt uh-s peteérés követésem, mivel akkor már fél éve vezettem hőgörbét, amit szintén vittem a dokinak és abból sok mindent ki tudott olvasni, köztük azt is, hogy van peteérésem). Megcsinálta a HSG-t, majd a következő ciklusba teherbe estem.

2015. szept. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 évig nem jött össze a baba, utána mentem nődokihoz, aki cisztás petefészek miatt endokrinológushoz küldött. Újabb 1 év elteltével megelégeltem. Elmentünk a női klinikára Szegedre. Pont 1 év elteltével megszülettek az ikreim.
2015. szept. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 8 hónap sikertelenség és menzesz zavar miatt mentem orvoshoz. Amióta abbahagytam a fogamzásgátlót, azóta mindíg össze vissza jött meg. Volt olyan hogy 24 napra, de olyan is hogy 42 napra. Elősször megvizsgált, és végzett rákszűrést, aminek az eredménye negatív lett, szervi elváltozást nem talált. Most elküldött vérvizsgálatra, a ciklus 3. és 21. napján kell majd mennem. Valószínű hogy valami hormonproblémám lesz. Majd megírom hogy mi lett az eredmény .
2015. szept. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!