Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ma vagyok a beultetes után...

Ma vagyok a beultetes után 11-dik nap de a teszt negatív szerintetek van még esély pozitív tesztre? 3 nap múlva kéne menni hcg vérvételre

Figyelt kérdés
2020. febr. 18. 18:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Drukkolok én is!
2020. febr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Csajok köszönöm a drukkot de sikertelenül végződött Májusban lesz a következő beultetes addig pihi van aranyosak vagytok 😉
2020. febr. 21. 22:24
 13/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom 😔 az is FET lesz?
2020. febr. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm igen Április közepén kell hívni majd őket addig még kell erősödnom egyenlőre lelkileg kivagyok Októberben volt az első sikerült de a 9-dik héten elveteltem és most ez a sikertelen sok volt ez így azt érzem remélem Májusra jobban leszek!!
2020. febr. 22. 08:42
 15/16 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, ha teheted, inkább lelkileg erősen indulj neki és inkább pihenj előtte többet. Ha kell menj szakemberhez. Nekem sokat segített 3 sikertelen után. Utána jött össze. Plusz ha kell, nézessetek mást is mint amit eddig néztek. Sok sikert!
2020. febr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok pihenésre és a lelkileg való gyógyulásra érzem is hogy szükségem lesz nagyon bíztam benne hogy sikerül és jól pofára estem csalódott vagyok megyek vissza melóba járok vezetni is remélem ez segít majd ha nincs időm gondolkodni hamarabb rendbe jövök és hát Május nincs is olyan messze aranyos vagy hogy tamogatsz erre most szükségem van 😉😉😉 remélem én is erős leszek mint most te 😉😉
2020. febr. 22. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!