Pajzsmirigy gond lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 2 éves kislányom már vele, hőmérőztem és szépen mutatta a peteérést beagyágyazódást stb. Most tesó projekten vagyunk, de nagyon furcsa minden. A hőm 35.9 és 36.1 között van mindig, ma már a 21. Napon vagyok volt már ovulációs fájdalmam és tojásfehérjés nyákom is, de a hőm szerint peteérést nem volt. A második hónap így hogy a hőm nem megy fel, tudom, hogy orvoshoz kell menjek csak érdeklődnék kezdődött e valakinek így a pajzsmirigy alulmüködés? Egyeltalán hogy alakul ki? Lehet ez előjel nálam is?

2020. febr. 20. 04:33
 1/2 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigy alulműködésnek más tünetei vannak. Például hajhullás, hízásra hajlamosság, száraz bőr. De nálam például szinte semmi tünete nem volt, csak a depresszió. Ha a háziorvosom nem küld el egy állapotfelmérő laborvizsgálatra, ki sem derült volna a probléma. Vérvételből megállapítható.
2020. febr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindegyik tünet megvan :( De kérek beutalót laborba.
2020. febr. 20. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!