Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszem előtt állunk, tudnátok...

Inszem előtt állunk, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Na szóval aggódom hogy fog e így sikerülni,ugyanis a ciklusaim 22 naposak,és az AMH hormonom 9,87lett magasabb picivel a referencia értéktől,ez így sikerülhet egyáltalán? Pcom és ír em van! Aki volt így és sikerült létszi írja le tapasztalatait! Sikerülhet e rövid ciklussal?

2020. febr. 20. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is most lesz március közepén, de mivel a statisztika azt mutatja, hogy 3-4. szokott sikeres lenni, így nem stresszelek rá egyáltalán.

Nekem a PCT teszt lett pozitív, így lehet aztán, hogy nekünk csak lombik lesz a befutó :(

2020. febr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi az a pct teszt? Lehet hülye vagyok,de nekem ilyet nem kértek! 🤔 és szerintrd az eredményeimmel egyáltalán elkezdik?
2020. febr. 20. 20:30
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Sajnos a hormon értékeim mind jók, így nem tudom mi a referencia tartomány.

Összeférhetetlenségi tesztnek is hívják. Igazából a katonák nem jutnak el a petevezetékig, mert a hüvelyemben meghalnak. Betolakodónak vagy bacinak hiszi a szervezeten és megöli őket :(

Inszem előtt pedig úgy tudom kötelező elvégezni. Hol lesz az inszem neked?

2020. febr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kicsit hülyén fogalmaztam az első mondatot :) sajnost arra értem, hogy nem tudok segíteni/válaszolni.
2020. febr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen magas az AMH, csak 6,45, de amíg a PCOS és IR hátterét nem kezelték nem sikerült. Három sikertelen inszeminációm volt így. Plusz túlstimu lett utána.
2020. febr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Debrecenben lessz az inszem!


Akkor most hogy érted mig nem volt kezelve,gyógyszerekkel stb? Mert nekem a doki azt mondta ettől az értékektől még ellehet kezdeno,mostmár elbizonytalanodttam! :/

2020. febr. 21. 07:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

PCOS-m van és IR-em, nekem 4ből egy sem sikerült.

Aztán jobban ráálltam a diétára, minden grammra pontosan betartottam, meg a gyógyszer és a sport és lombik előtt sikerült.

2020. febr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint egy kis diéta hatására,spontán teherbe estél?😌 gratulálok hozzá,de így picit elkenődttem nyílván én se füzzek hozzá sok reményt akkor pco val és irrel :/
2020. febr. 21. 12:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Nos, nem kis diéta volt, mert előzőleg leadtam 30kg-ot, majd lazábbra engedtem a diétát, ami azt jelenti, hogy nem híztam, csak a szénhidrát mennyiségét nem jól osztottam el vagy nem megfelelő szénhidrátot ettem.

Ne kenődj el, mert bármikor el lehet ezt kezdeni :)

2020. febr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!