Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek sikerült az inszem,...

Akinek sikerült az inszem, mivel stimulaltak? Hanyadik sikerült?

Figyelt kérdés
Előtte volt sima clostis hónap?
2019. okt. 15. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Első inszem closti plusz fostimon, 2 tüsző, nem sikerült.

Második inszem csak fostimon, hiperstimuláció sok tüszővel, sikerült.

2019. okt. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, hiperstimulacional is megcsinaljak az inszemet? Nem allitjak olyankor le, hogy nehogy tobbes terhesseg legyen? Nalad egy baba lett?
2019. okt. 15. 19:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális helyeken, normalis orvosok leállítják. Nekem azt mondták, hogy mivel 2 tüsző volt, ami rendes idő alatt fejlődött, a többi tüsző üres mert 3 nap alatt lobbantak be, ezért azt javasolják, hogy csináljuk meg és ez nem hiperstimuláció, mert csak 2 nagy tüsző van, a többi nem éri el a 20 mm-t. Valahol elrontották a számítást, mert 3 petéjű hármas ikrek lettek. Én voltam a hülye, hogy hittem nekik. Azóta minden orvos, akihez sodort az élet, megmondta, hogy tilos lett volna ilyen tüsző szám mellett inszemet csinálni, mert egyáltalán nem tudhatták, hogy üresek es 4-6-8 baba is megfoganhatott volna. Saját orvosomhoz elmentem inszem után 2 hettel, miután a meddőségi még mindig azt állította, hogy ez nem hiperstimuláció, mert nincs folyadék a hasban, nem látnak különösebb ciszta képződést sem, csak nyafogok. Saját dokim aznap 11 db 4-5 cm-s cisztát talált és legalább ennyi apró is volt... Kórházba kerültem, mert folyadék volt a hasüregben. Infúzió, leszívás, vérhigító és társai következtek 2 hétig... Rezgett a léc, hogy megcsavarodnak a petefészkek, de megúsztam. De a babák megmaradtak, és igazából ez a lényeg. De az intézet közelébe nem mentem többet. Mai napig hívogatnak, hogy be kellene küldenem a gyerekek adatait, zárójelentéseit stb. De nem fogom. Ők se voltak korrektek velem.
2019. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia a 3.inszem sikerült. Csak bemfola injekciót kaptam 8 domináns tüszőm volt és csak 1 baba lett.

Az elsőnél closty+gonal f 3 tüsző, a 2.nál closty+bemfola 9 tüsző és egyik sem sikerült.

2019. okt. 16. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Döbbenetes ezeket a számokat olvasni 😲 8-9 tüszővel inszemet csinálni brutál felelőtlenség. Egyik ismerősömnek a meddőségi intézetben is ennyi lett és mondta neki a doki, hogy akkor ez lombik lesz.
2019. okt. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En 2 clostys honappal inditottam. Semmi nem tortent tole.

Aztan jott az inszem..elkezdtuk hat brutal nehezen indult be. En csak fostimont kaptam,folyamatosan valtozo adaggal. Vegul nem felidoben,hanem meg ra egy hetre lettek normalis tuszok,de akkor meg annyi lett hirtelen,hogy a doki mondta h azonnal attesz lombikba.

Vegul 10 petesejt kerult leszivasra,5.napon 2 db maradt,es igy most vagyok ikerterhes :)

2019. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja,es nalam is hiperstimu lett,folyadek a hasba n,bar nem kellett leszivni,de clexant szurtam meg ramatyul voltam hetekig.
2019. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!