Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehet hatékony a méhpempő a...

Lehet hatékony a méhpempő a teherbeesésnél ha csak a nő eszi?

Figyelt kérdés

Nem nagyon találtam erre választ. Sok helyen írnak arról, hogy a férfinak is kell ilyenkor a kúra, de mi van akkor, ha a férj nem hisz ebben és nem akarja? Ha csak a nő eszi, akkor is segít?

Vitamin turbózásban és a ciklus beállításában biztosan, de a teherbeesés segítsége így hogy alakulhat?



2020. febr. 21. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Mégis milyen eredményt vársz a méhpempőtől? Hogy stimulálja a méhed? :D :D
2020. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olvass utána.
2020. febr. 21. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a férfinak nincs semmi baja, akkor segíthet úgyis, ha csak a nő eszi.
2020. febr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi rendszeresen szedtük évekig mindketten, persze az előírt szünetekkel, de az égvilágon semmit nem használt.
2020. febr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem voltak még vizsgálatok, tehát nem tudni, kinél, hol van gond, akkor józan ésszel az éri meg, ha mindketten szedtek. Ha csak a nő szedi, akkor hatékony nyilván, ha a férfi egyébként is rendben van. Ez sem csodaszer, attól is függ, kinek, mi a gondja. Mi mindketten szedtük, mert még nem voltunk vizsgálatokon. A 4. méhpempős hónap végén én teherbe estem, 19 havi próbálkozás után. Nyilván azóta se tudjuk, ez segített e, vagy egyébként is sikerült volna akkor. De ezek után én csak ajánlani tudom. Nyilván józan keretek közt, egy időután már a kivizsgálás, és meddőségi kezelések mellett, ha kell.
2020. febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Van már egy gyerekünk, bízom benne hogy nem változott semmi bennünk azóta. Remélem csak a stressz teszi, de már 8 hónapja nem sikerül a kistesó.. :(

2020. márc. 6. 22:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Kitartást, kérdező! 8 hónap még nem olyan hosszú idő. Persze, ha az első babátok sokkal hamarabb sikerült, akkor annak tűnhet...
2020. márc. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!