Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tapasztalt már valaki más is...

Tapasztalt már valaki más is egy hétig tartó beágyazódási vérzést?

Figyelt kérdés
Hétfőn tudtam meg hogy várandós vagyok, de már vasárnap elkezdődött egy nagyon halvány barna folyás (épp hogy meglátszódott a bugyin, és csak törléskor láttam pár barnás rózsaszínes cseppet). Ez a barnás nagyon enyhe folyás (ici pici darabok is megjelentek) még mindig tart. Ma 3 napja hogy késik. Tegnap voltam dokinál 4 hetes terhesen, nagyon aggódott hogy nem e méhen kívüli terhesség. UH-n nem látott semmit még, jövő héten megyek vissza kontrolra. Felírt progeszteron pótló gyógyszert, amit napi 3szor kell szednem. Ez az első terhességem, és nagyon feszült vagyok attól, hogy nem tudom mi történik a szervezetemben. Szerencsére nem fáj a hasam, nincs görcsöm és továbbra sincs piros, menstruációs vérzésem.. ugyanakkor nem tudom hogy segíteni fog-e a felírt gyógyszer. -félék hogy nem fog elmúlni ez a barnázás... ha bárkinek volt hasonló tapasztalata, és a pozitív teszt idején akár egy hétig tartó barnás folyása, érdekelné, hogy mi lett a kimenetele. Köszönöm.

2020. febr. 22. 09:09
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én is ugyan így vagyok 1hete, ma már nincs pecsételés, leírnád mi lett végül?
2020. márc. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!