NickPanni kérdése:

Mennyi az esélye, hogy a teszt pozitív lesz?

Figyelt kérdés

Február 2.-án jött meg 6.-án lett vége. Átlagban a ciklusaim 25-32 naposak (amióta próbálkozunk lett így)

8 hónap alatt 3* ment el sajnos.

Ilyen még nem volt mint most. A mai napon(02.23.) napközben megszéldültem. A héten olyan mintha megfáztam de még sem. Egyre többet eszem ami nálam szokatlan illetve 5* annyit megyek mosdóba mint eddig. Most estére hirtelen hányingerem lett és észre vettem, hogy egy csepp vér a papíron megjelent.

Még 1 hetem van a nemvártig. Tesztelni csak 03.04.-én fogok csak az esélyeket szeretném megtudni.



2020. febr. 23. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb 10-20%.
2020. febr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
50%
2020. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%
A tüneteid nem lehetnek a terhességtől. Ha rendszeresen szexeltek védekezés nélkül 50-50% (vagy igen/vagy nem).
2020. febr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!