Volt már olyan valakinek, hogy a barátcserje kapszula kitolta a ciklusát?

Figyelt kérdés
Kb. Fél éve rendszeresen megjött a menstruációm (PCOS és IR mellett). Szeretnénk már régóta babát a férjemmel, és egyik ismerősöm ajánlotta a barátcserje kapszulát. Kb fél hónapja szedem reggel és este, és két napja kellett volna meg jönnie, de eddig meg semmi. Tesztet ugyan meg nem csináltam, nem akarok megint csalódni, de nem hiszem hogy baba van a dologban, nincs semmi jele.
2020. febr. 26. 07:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem. Ugyanezek miatt kezdtem el. A 29-30 napos ciklusból csinált 31-32 naposat. Mikor mondtam a dokimnak, mondta, hogy akkor ne szedjem. Megjegyzem ez még nagyon az elején volt a babaprojektünknek 2,5 éve. A vége meg lombik lett. Most fogok szülni.
2020. febr. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mivel nekem sem jött meg a 29. Napra, ezért én most abba hagytam. Meglátjuk mi lesz :(
2020. febr. 26. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!