Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyibe kerűl most egy lombik?

Mennyibe kerűl most egy lombik?

Figyelt kérdés

Mennyi pènzt gyűjtsek rá?

Tudom hogy ingyenes februártól de váratlan költségek felmerűlhetnek.


2020. márc. 2. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Én is ezután érdeklődtem valamelyik nap. Elvileg februártól a gyógyszerek csak pár száz forintba kerülnek, de az interneten több helyen is azt találtam, hogy csak júniústól. Egy gyógyszertárat hívtam fel,de náluk még ezek a készítmények a korábbi áron futnak, ők is tudják, hogy lesz, de hogy mikortól azt nem. Szóval ha nem gond maradok és várok én is tapasztalatokat hátha előrébb kerülünk :) nektek mindenképpen kell a lombik?
2020. márc. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Még nem javasolták de nem akar sikerülni a baba. Jövőre mindenképpen bejelentkezünk ha addig nem sikerül. Több éve próbálkozunk már.
2020. márc. 2. 09:00
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Nekünk most volt beültetés. A gyógyszerekért csak doboz árat kell fizetni, ha állami intézménybe jártok. Ez db-onként 300 Ft. Ennyit kell gyűjteni. 2 Ugyanezekért a gyógyszerekért 3 évvel ezelőtt 220.000.-et fizettünk, 2 éve a 90%-os támogatással 110.000.-et, most meg 4.000.-et.
2020. márc. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Huh utolsó köszönjük! Nagyon nem m1, hogy az ember mennyit fizet még így sem, hogy nem állunk rosszul anyagilag.

Kérdező! Nálunk is így van, 3 éve nem jön a baba, most folynak a kivizsgálások, nálam minden oké, szerdán megyünk, akkor derül ki, hogy az orvosom mit javasol. Mielőbbi babásodást!

2020. márc. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!