Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi a véleményetek a Budai...

Mi a véleményetek a Budai Meddőségi Centrumról?

Figyelt kérdés
2020. márc. 6. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekik, pontosabban dr Szűcs Zoltánnak köszönhetjük a kislányunkat. 😊 Mi a kérdés?
2020. márc. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első lombik sikerült ott és ikrekkel Szentiványi doktor úrnál, tehát én pozitív irányban vagyok elfogult velük kapcsolatban. A hely maga nem szép, mint egy magánklinika, de szerintem nagyon értik a dolgukat és persze nem is a pénzre mennek, mint egy magánklinikán. (A BMC előtt magánklinikákon voltunk és hát nagyot csalódtunk bennük, de ez más téma.) Dr. Szentiványi egy fiatal, határozott, megbízható orvos, a többieket személyesen nem ismerem, de jókat hallottam róluk is az ott lévőktől.
2020. márc. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyira jó, hogy 4x voltam csak ott! Egyszer a konzultáción, másodszor férjemnek vérvétel +spermavizsgálaton, harmadszor a saját vérvételemen, negyedszer meg már várandós voltam, így tehát már nem kellett többször mennünk!

Szóval semmilyen beavatkozás nem volt, szerintem csak belenyugodtunk, hogy majd ott segítenek, aztán csak összejött spontán!

2020. márc. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jó a pozitív dolgokat olvasni! Remélem mi is szerencsével járunk majd náluk. :-) Szentiványi doktor úrhoz kaptunk időpontot.

Ha megvan minden eredmény, akkor kb. mennyi idő, míg időpontot kapnak a párok inszeminációra vagy lombikra?

2020. márc. 7. 16:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, nekünk viszonylag gyorsan ment, de rengeteg vizsgálatunk meg volt már és IR-en kívül nálam semmit nem találtak. Szentiványi doktor úr elküldött még 1-2 másik egyszerűbb vizsgálatra és a férjemnek volt spermakép, ami közepesen rossz lett, így rögtön a lombik mellett döntöttek. Első konzultációtól beültetésig úgy telt egy két és fél hónap, hogy abból egy hónap miattam maradt ki, mert nem tudtam hamarabb menni a még hiányzó vizsgálatokra más miatt. Tehát nekünk kb. egy-másfél hónap lett volna úgy, hogy már nagyrészt ki voltunk vizsgálva, mikor oda mentünk.
2020. márc. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt nem írtam, hogy mikor megvolt minden eredmény, már csak azt kellett megvárni, hogy megjöjjön, annak első napjára bejelentkezni és aznap kezdtük is a szurikat.
2020. márc. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!